AstroPasjonaci

Dla kogo są te warsztaty?

Kurs jest dla wszystkich osób, które posiadają już wiedzę astrologiczną, znają pojęcia astrologiczne i ogólne zasady tej wiedzy. Zajęcia te będą szczególnie ciekawe i przydatne dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę i podyskutować w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Wiedza to jedna z niewielu rzeczy na świecie, które gdy się dzieli to się mnoży.

Jesteś pasjonatem astrologii? A może interesujesz się nią jako narzędziem do swojego rozwoju?

Tak, jeżeli interesujesz się astrologią już od pewnego czasu i masz wiedzę, którą chcesz pogłębić lub skonfrontować z wiedzą innych osób – ta grupa będzie dla Ciebie.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z astrologią zapraszam w zależnościo od poziomu wiedzy:

do grupy początkującej  – Archetypy

do grupy średniozaawansowanej – Kurs interpretacji horoskopu.

Zaczynamy w czwartek 23 marca 2022 o godzinie 20:00 (CEST)

 

Spotkania będą odbywały się w każdy wtorek o godzinie 20:00 i będą trwały około 2 h (zazwyczaj dłużej), pierwsza godzina to część teoretyczna, a druga część praktyczna w trakcie której na przykładach z horoskopów uczestników omawiamy zagadnienia, które zostały wprowadzone w części teoretycznej.

W trakcie tych warsztatów odkryjesz:

 • Jak nieprawdopodobnie rozległą dziedziną wiedzy jest astrologia
 • Jak różne  zdania, punkty widzenia i oceny mają astrologowie
 • W jaki sposób można „pięknie się różnić” i nawzajem wzbogacać swoją wiedzę bez wartościowania i porównywania
 • Które ze starych astrologicznych sądów wartościujących nie do końca znajdują  już zastosowanie na obecnym poziomie rozwoju tej wiedzy
 • Jak pięknie można wspomagać swój proces rozwoju dzięki „Królewskiej Wiedzy”

Po co Ci ta wiedza?

 • Będziesz  w stanie jeszcze lepiej rozumieć siebie, Świat wokół siebie i dynamikę wielu zdarzeń
 • Łatwiej będzie Ci porozumieć się z Twoim partnerem, dzieckiem, przyjaciółmi, rodzicami, szefem
 • Będziesz w stanie z większą efektywnością przewidywać reakcje innych osób oraz prawdopodobieństwo zaistnienia i przebiegu różnych zdarzeń
 • Twój proces rozwoju znacząco przyspieszy 
 • Przestaniesz się stresować czymkolwiek 😉
Rekrutacje

445o wyróżnia ten kurs?

To nie są drętwe, skierowane do licznego i przypadkowego audytorium „abstrakcyjne” zajęcia on-line.

Te zajęcia to warsztaty prowadzone na żywo w małej grupie. Pierwsza część zajęć obejmuje zagadnienia teoretyczne, a w drugiej części testujemy zdobytą wiedzę na własnych horoskopach. Praca na horoskopach odbywa się z wykorzystaniem programu Urania autorstwa Bogdana Krusińskiego.

 

Jaki jest plan zajęć?

 • 24.03 – Co nam zatruwa życie?  – Trudne aspekty w horoskopie urodzeniowym
 • 31.03 – Numerologia – wykład gościa  – Jadwiga Czarnecka
 • 07.04 – Co nam zatruwa związek? –  Trudne aspekty w synastrii
 • 14.04 – Wymagające związki – trudne aspekty w horoskopie kontaktowym
 • 10.03 – Runy- wykład gościa – Rafał Orzechowski
 • 21.04 – Plutonicy, Uranicy, Neptunicy – jak z takimi żyć?
 • 28.04 – Numerologia karmiczna – wykład gościa – Jarek Olewicz
 • Tematy kolejnych wykładów  będą uzgadniane z grupą i zależne od jej potrzeb oraz dostępności czasowej gości.

 

Co będziemy robić?

  • Będziemy uczyć się o tranzytach, progresjach, synastriach, solariuszach, lunacjach i innych tych tajemniczych astrologicznych rzeczach
  • Planujemy więcej  niż na grupie średniozaawansowanej skupiać się na detalach i na aspektach technicznych – będziemy mogli rozwiać swoje wątpliwości, podrążyć, podzielić się doświadczeniami, poruszyć tematy sporne i nieoczywiste
  • Zamierzamy też korzystać z wiedzy naszych wspaniałych gości, w ramach zajęć przewidziane są wykłady z numerologii, run, feng-shiu, human design, gene keys, ochrony energetycznej osób i przestrzeni, itp

Jak przebiega kurs?

 • Zajęcia odbywają się online, w formie interaktywnych warsztatów
 • W ramach Kursu odbędzie się 12 lekcji, każda po ok 2-3 godziny, w sumie 24-36 godzin solidnej i praktycznej wiedzy (długość zajęć zależy od zaangażowania dyskutantów – to nie są zajęcia „jak w szkole”)
 • Jeżeli ktoś nie ma ochoty na aktywne uczestniczenie w zajęciach, może brać w nich udział przy wyłączonej kamerze – szanujemy osoby introwertyczne. Jednak na wszystkich zajęciach atmosfera jest tak fantastyczna, że grupy szybko stają się bardzo zgrane, często zdarzają się „astroprzyjaźnie”
 • Część zajęć będzie odbywała się stacjonarnie
 • Większość edycji kończyła się wspólną imprezą dla chętnych uczestników
 • Uczestnicy naszej AstroAkademi na zakończenie warsztatów otrzymują imienny dyplom

Jak wyglądają spotkania warsztatowe?

Zajęcia prowadzone są on line z pełną możliwością interakcji. Kursanci będą otrzymywali link do lekcji droga mailową.

 

Przebieg spotkania warsztatowego:


– Część teoretyczna (1-1.5 h)
– Przerwa (5-10 min)
– Część praktyczna (1-1,5h): interpretacja horoskopów uczestników w kontekście tematu zajęć

Zajęcia są nagrywane (w formacie MP4) i po zajęciach udostępniane wszystkim uczestnikom (jako film prywatny na naszym kanale na Vimeo).

Nagrania z zajęć nie są udostępniane osobom trzecim, ze względu na ochronę prywatności uczestników.

 

Co będzie Ci potrzebne do uczestniczenia w kursie?

 • Urządzenie (komputer, tablet lub telefon) z dostępem do Internetu
 • Słuchawki i mikrofon
 • Aktywne konto e-mail do korespondencji

Cena warsztatów

 

Pełna wartość kursu wynosi 1200 zł – o zniżkach poniżej

Są dwie opcje płatności: jednorazowa bądź w trzech ratach.
Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy dokonać wpłaty pierwszej raty.

 

 

Uwaga: zniżka „stały student”

Zniżka 10% dla studentów poprzednich edycji

 

Uwaga: zniżka „z przyjacielem raźniej”

Udostępniliśmy również jesienną zniżkę „z przyjacielem raźniej” dla osób, które nie są studentami AstroAkademii.

Te osoby, które przyjdą na nasze warsztaty z przyjacielem (który też nie jest studentem AstroAkademii) otrzymują zniżkę.

 

 

 

Zapraszamy do rezerwacji, ilość miejsc jest ograniczona!

  O MNIE

  Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze… Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: "Czy ktoś tam mieszka?" Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca. Zaczęłam zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób astrologia stała się moim ukochanym zajęciem.

  Opinie klientów

  Magdalena
  Cudowna Kobieta z pięknym wnętrzem, ogromna wiedza , mnóstwo pozytywnej energii i jasny czysty przekaz.... Piękne nuty dla każdego do zagrania ❣️ Polecam do skorzystania z wiedzy 💪
  Klaudia
  Wyjątkowe spotkanie, w którym poznałam siebie jeszcze bardziej i pozwoliło mi otworzyć jeszcze szerzej oczy. Wszystko w moich rękach. Dziękuję za taką wiedzę, mam nadzieję, że teraz pokieruje swoim życiem jeszcze lepiej dostając wskazówki. Dziękuję za czas i zaangażowanie.
  Basia
  Polecam, i to bardzo ☺️ Ania jest wspaniałą, ciepłą kobietą z ogromną wiedzą astrologiczną⭐️💫 z łatwością tłumaczy przesłanie naszych gwiazd w bardzo miłej atmosferze😍 warto się zatrzymać i posłuchać, dzięki Aniu🙏🏻
  Barbara
  Mega profesjonalistka a dodatkowo przemiła babeczka, tryskająca niesamowitą energią. Polecam każdemu kto chce zgłębić tajemnice swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
  Wioletta
  Wspaniała atmosfera. Ogrom wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób z dużą dawką humoru 🙂 Z czystym sumieniem polecam każdemu! Wioletta
  Karolina
  Bardzo, bardzo polecam! Wcześniej nie miałam styczności z astrologią, a Ania bardzo klarownie mi wszystko objaśniła. To profesjonalistka przez duże „P”. Wszelkie informacje były trafione w punkt. Czułam jakby ktoś inny wypowiadał na głos moje myśli i emocje. Niesamowite przeżycie. (...)
  (czytaj dalej »)
  Weronika
  Cieplo, fantastyczne umiejetnosci i holistyczne doswiadczenie Ani to niesamowite zrodlo wiedzy, ktore pomaga nadac sens wielu aspektom zycia, ktore do tej pory nie zawsze byly ze soba polaczone i wyjasnione w racjonalny sposob. Dzieki naszemu spotkaniu dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy o (...)
  (czytaj dalej »)
  Ela
  Wszystko układa się tak jak Pani mówiła. Uwielbiam Panią
  Alt Altowa
  Kontakt z panią Anną , jak i cała konsultacja jest niezwykła!!! Pani ma wspaniałą energię, potrafi otworzyć oczy na wiele spraw, pokierować myśli na nowe tory i wyjaśnić wiele tematów. Sama byłam w tzw. "kropce", gdy decydowałam się na rozmowę; teraz, gdy większość się (...)
  (czytaj dalej »)
  Magda
  Cudowna, pełna pozytywnej energii kobieta..wie jak zarazić chęcią do działania i jak przekazać nuty naszego życia... Idź , posłuchaj, zagraj według własnej melodii ale z nut planet.... Polecam każdemu po to żeby zrozumieć dlaczego
  Tom
  Bardzo cenna i inspirująca wiedza. Ania potrafi nawet najtrudniejsze technicznie zagadnienia omówić w taki sposób, że wszystko staje się jasne jak Słońce.
  Dorota
  Ten kurs zmienił moje postrzeganie rzeczywistosci.
  Marek
  Extra zajęcia, 2 a niekiedy 3 godzinne wykłady mijały nie wiedzieć kiedy. Super było to, że pracowaliśmy na swoich horoskopach, każdy mógł zrozumieć jak pracuje jego horoskop w kontekście omawianego na lekcji materiału. Świetna ekipa i super atmosfera.
  Magda
  Zajęcia na kursie pomogły mi odnaleźć moje życiowe przeznaczenie. Wcześniej nie wiedziałam co chcę robić w życiu, miotałam się od jednaj pracy do drugiej, traciłam czas w bezsensownych związkach. Teraz wreszcie wiem co i dlaczego jest dla mnie najlepsze.
  Gosia
  Niesamowite zajęcia, zaczęłam inaczej patrzeć na Świat...
  Wojciech
  Super kurs, ciekawie, treściwie, życiowo no i na wesoło. Super ludzie, nikt nie czuł się gorszy z powodu wieku, umiejętności czy wykształcenia. No i ta impreza na zakończenie kursu 😉
  Aleksandra
  Miałam przyjemność poznać Anie na warsztatach rozwojowych. Cudowna energią z burza loków na głowie. Wykłady z nią słuchało się z otwarta buzią. Chciało się jeszcze i jeszcze. Po spotkaniu z nią wiedziałam juz ze będzie moją przewodniczka po gwiazdach i planetach.
  Monika
  Kurs "Interpretacja Horoskopu" w którym uczestniczyłam przeprowadzony był w sposób profesjonalny a jednocześnie pełen luzu. Prowadząca astrolog jest osobą która szybko daje się polubić. Duża ilość wiedzy jaką przekazuje jest podzielona w przejrzysty, logiczny i spójny sposób - (...)
  (czytaj dalej »)
  Gosita
  Wiedza którą ma Ania, nie tylko jest niesamowita ale i też jest ogromna ! W cudowny sposób opowiada o astrologii, tłumaczy zależności i przekazuje wiedzę. Po Astro Szkole można się spodziewać jednego w życiu - jak się tylko skończą wykłady będziesz z niecierpliwością czekać na (...)
  (czytaj dalej »)
  Agnieszka
  Uwielbiam zajęcia Ani! Nie zawsze wiedza idzie w parze z umiejętnością jej sprzedania, ale u Ani obie te rzeczy idą ramię w ramię! Swą ogromną wiedzę podaje w sposób lekki, z poczuciem humoru ale i bardzo merytorycznie. Gorąco polecam zajecia w DarAstro jeśli jesteście zainteresowani (...)
  (czytaj dalej »)
  Joanna
  Bardzo ciekawa rozmowa.. Pani Ania nie tylko przedstawia mapę możliwości ale przede wszystkim uświadamia w wielu kwestiach na które wcześniej nie zwracało się uwagi.. Niesamowita energia! Konsultacja przeprowadzona na "luzie" ale bardzo merytorycznie. Polecam każdemu! 😊🤗
  Aleksandra
  Czy ten facet jest odpowiedni? Kiedy zajść w ciąże, albo kiedy bardziej uważać żeby nie zajść 😂 Czy ta praca jest odpowiednia? Kiedy założyć działalność? Jaki jest mój (...)
  (czytaj dalej »)
  Helena
  Kiedy nie masz pewności w którą stronę pójść.., czy teraz jest dobry czas na zmianę…Na te i wiele innych pytań pomoże Ania. Bardzo trafnie i w punkt dojdziecie do sedna sprawy. Niejednokrotnie patrzymy tylko z jednej perspektywy. A gdyby tak spojrzeć jakby z góry i zobaczyć wszystkie (...)
  (czytaj dalej »)
  Ewa
  Profesjonalna sesja, u mnie 3,5 h. wiele sie dowiedzialam o sobie i swoich mocnych stronach. pomogła w wyborze kierunku do rozwoju. 🙂 Ania ma niesamowita wiedzę i potrafi opowiadać (...)
  (czytaj dalej »)
  Wojciech
  Pełen profesjonalizm!! Polecam z ręką na sercu. Poza tym Ania, oprócz tego, że jest świetnym astrologiem, jest też wspaniałą kobietą!!
  Oskar
  Z pewnością warto porozmawiać i zobaczyć 🙂
  Jadwiga
  Nie wiem, co sprawiło mi większą radość — profesjonalne i bardzo interesujące czytanie mojego horoskopu, rozmowy o sprawach przeróżnych czy oglądanie Ani w swoim żywiole? Nigdy nie miałam styczności z astrologiem, ale chyba udało mi się trafić na prawdziwy diament! Polecam z (...)
  (czytaj dalej »)
  Małgorzata
  Zawsze warto jest mieć mapę w ręku żeby iść przez życie, jeszcze jeśli jest ktoś, kto Ci powie jak ja odczytać to możesz czuć się spokojny i bezpieczny. Ja właśnie z taka mapa wyszłam od Ani. Zaopiekowana. Szczęśliwa . Spokojna. Ania doskonale zna się na astrologii widać, że (...)
  (czytaj dalej »)
  Tomasz
  Dziękuję BARDZO Pani Aniu!!! 😀 Niesamowite jest to, co jest zapisane w Gwiazdach! Teraz śmielej idę przez życie i wiem dokąd!
  Artur
  Korzystam z usług astrologa od ponad 15 lat. W przypadku Ani wiedza i doświadczenie łączy się z jej dystansem, empatią i przyciągającą osobowością. Komu mogę to polecam
  Paweł
  Cóż mogę powiedzieć….szok, ale taki pozytywny!:) polecam! jeszcze raz dziękuję za cenne słowa! Wszystkiego Dobrego! 🙂
  Sandra
  Niesamowita osobowość ! 😊💫 Pełen profesjonalizm ! Polecam !(czytaj dalej »)
  Tomasz
  Jeśli trafiłeś / trafiłaś tu i zastanawiasz się nad sobą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Koniecznie musisz umówić się na sesję. Dostaniesz na niej wszystko to, czego potrzebujesz 🙂
  Aja Iskra
  Ten czas jest czasem zastanawiania się nad sobą… Czasem zmiany – przede wszystkim siebie… zmiany swojego myślenia, czucia, robienia… Czy zastanawialiście się nad tym… Nie nad tym – “co ja mogę zdobyć w tym świecie?”, tylko “CO JA MOGĘ DAĆ TEMU ŚWIATU?”, co ja mogę (...)
  (czytaj dalej »)
  Monika
  Ciekawa, inspirujaca rozmowa.