Nie wiem co mam robić w życiu…

Nie wiesz co masz robić w życiu? Co jest Twoim życiowym powołaniem? Jaki wybrać zawód? A może masz wrażenie, że doszedłeś w życiu do ściany? Chcesz coś zmienić? Nie chcesz już dalej prowadzić ze swoim życiem gry pozorów? Dowiedz się jak mogę Ci pomóc.

Nie wiesz co ze sobą zrobić? Nie jesteś jedyną osobą, która zmaga się z takim problemem…

Z astrologicznego punktu widzenia każdy człowiek ma swoje życiowe powołanie. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie je realizować w taki sposób, który by nas w pełni satysfakcjonował. Niekiedy też zdarza się, że zwyczajnie nie wiemy co tak naprawdę nas interesuje, albo interesuje nas tak wiele rzeczy, że właściwie możemy robić „wszystko”. Nie wiadomo, która sytuacja jest trudniejsza…

Może być też tak, że do tej pory sprawnie realizowaliśmy swój życiowy plan, ale nagle „coś” się zadziało i mamy wrażenie, że utknęliśmy w jakiejś życiowej mgle.

Podczas analizy astrologicznej jesteśmy w stanie stwierdzić, jaki czynnik wywołał ową „życiową blokadę” i jak długo ona będzie się w naszym życiu przejawiać. Jest też możliwe dotarcie do informacji co tak naprawdę jest naszym życiowym powołaniem. Niekiedy taka informacja bywa zaskakująca, jednakże bardzo często okazuje się, że jest to coś o czym od dziecka marzyliśmy, ale uznaliśmy, że nie jesteśmy do tego „wystarczająco dobrzy”.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, jestem w stanie określić, jak długo mniej więcej będzie trwała „życiowa blokada” i czy niesie dla nas jakieś zagrożenia.
  2. Możliwe jest dokładne określenie jakiego typu działalność, zawód, czy zajęcie są naszym „Życiowym powołaniem”.
  3. Zbadanie horoskopu umożliwi lepszą ocenę sytuacji, szans i perspektyw rozwojowych.
  4. Świadomość co tak naprawdę jest naszym życiowym przeznaczeniem pozwoli na uniknięcie wielu „ślepych zaułków” i pochopnych decyzji.
  5. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony

Miejsce konsultacji:

https://darastro.pl/wp-admin/admin.php?page=et_divi_options

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 2-3 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli potrzebujesz pomocy z odnalezieniem swojej życiowej bądź zawodowej drogi zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję