Problemy w Pracy

Straciłeś pracę?

Doświadczasz stresu?

Czujesz lęk przed przeszłością, boisz się że pojawią się problemy ze spłatą kredytu?

Czujesz się sfrustrowany i niespełniony, masz wrażenie że nic już Cię w życiu nie czeka?

Przykłady problemów w pracy możemy wyliczać bez końca:

 • Nieprzyjemności związane z niesnaskami w zespole 
 • Niedogodności związane z koniecznością pozostawania “po godzinach” w celu wykonania terminowych zadań
 • Mobbing lub toksyczne metody zarządzania firmą lub zespołem
 • Stres wynikający z problemów rynkowych lub trudności technicznych
 • Nadmierne obciążenie obowiązkami wynikające z niewystarczającej ilości osób w zespole/firmie

Niekiedy w firmie dzieję się naprawdę źle. Słyszysz o nadchodzącej fali zwolnień i wpadasz w panikę. Brak stabilności finansowej potrafi spędzać sen z powiek, szczególnie, gdy nie byłeś(aś) przygotowany(a) na nagłą zmianę sytuacji…

Czasem to Ty wybierasz odejście, ponieważ nerwowa atmosfera, mobbing lub toksyczne osoby w środowisku zawodowym doprowadzają Cię na skraj wytrzymałości. Bez względu na to, czy praca została Ci odebrana, czy sam(a) ją porzuciłeś(aś) – stres który towarzyszy takim sytuacjom jest ogromny.

Jeśli znajdujesz się w sytuacji w której:

 • Jesteś niesprawiedliwie traktowany(a) lub nadmiernie obciążony(a)
 • Praca nie przynosi Ci satysfakcji lub sprawiedliwego wynagrodzenia
 • Straciłeś(łaś) pracę lub obawiasz się utraty źródła utrzymania
 • Dopadło Cię wypalenie zawodowe, czasami graniczące z depresją
 • Zależy Ci na rozwoju, ale w każdej podjętej pracy jakoś “utkniesz” zamiast budować karierę
 • Doskwiera Ci to że nie wiesz co chcesz robić w życiu i w co masz się zaangażować
 • Wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie i czujesz paraliż spowodowany ilością obaw i niewiadomych

Analiza kosmogramu umożliwi Ci zrozumienie, co dzieje się w Twoim życiu zawodowym, jak długo utrzyma się aktualny stan rzeczy i jakie są opcje polepszenia sytuacji. Podpowie Ci również jaka ścieżka kariery będzie dla Ciebie najbardziej rozwijająca oraz satysfakcjonująca emocjonalnie i finansowo.

Na skraju depresji po niespodziewanej utracie pracy

Niedawno zgłosił się do mnie pan Błażej, energiczny czterdziestolatek zajmujący eksponowane stanowisko w jednej z międzynarodowych korporacji.

 Tuż przed jego urlopem w miłe piątkowe popołudnie otrzymał wypowiedzenie umowy o pracę, którego zupełnie się nie spodziewał. Zdarzenie to kompletnie wyprowadziło go z równowagi. Nie zgadzał się z podaną przyczyną wypowiedzenia i zdecydował się na rozpoczęcie sporu prawnego z byłym pracodawcą.

W momencie, gdy rozmawialiśmy, był na skraju depresji i uważał, że jego kariera całkowicie się załamała, nic dobrego go już nie czeka i pozostaje tylko skoczyć z przysłowiowego mostu. 

Ponieważ wiele lat zarabiał bardzo dobrze, pozwolił sobie na rozliczne zobowiązania finansowe. Spłacał wysoki kredyt hipoteczny oraz pożyczkę na bardzo drogi samochód. Ponadto był jedynym żywicielem czteroosobowej rodziny, co było elementem znacznie zwiększającym stres.

Jest zrozumiałe, że w takim momencie trudno czuć się komfortowo. Szczególnie trudne są takie sytuacje, kiedy nie spodziewamy się jakichkolwiek zmian i jesteśmy nimi zaskakiwani.

Gdy sprawdziłam horoskop klienta dostrzegłam wpływ bardzo trudnych aspektów kwadratury Urana i opozycji Saturna jeden taki aspekt potrafi nieźle zachwiać naszą życiową łódką, a co dopiero taki zestaw. 

Analiza pokazała również trudny okres w którym jego urodzeniowy Księżyc dostał się w zasięg kwadratury Plutona, co często zwiastuje depresję, zaburzenia nastroju, czy traumy emocjonalne. To planeta głębokich transformacji na wielu życiowych poziomach.

Na szczęście miałam dla klienta dobrą wiadomość: wkrótce miał się spodziewać bardzo dobrych aspektów Jowisza, które miały również związek z jego sektorem zarabiania. Również analiza długoterminowych wpływów wskazała, iż ogólna „krzywa karierowa” klienta cały czas idzie w górę. Należało więc się spodziewać, iż po ustaniu trudnych bieżących wpływów na pewno uda mu się znaleźć satysfakcjonującą, a nawet lepszą od dotychczasowej pracę.

Rzeczywiście sytuacja skończyła się bardzo dobrze. Klientowi udało się zawrzeć z firmą ugodę, w której wynegocjował sobie wysoką odprawę. Ponadto wkrótce otrzymał intratną propozycję pracy dla jednej z firm ze swojej branży. 

Wszystko skończyło się więc po myśli klienta. Był mi bardzo wdzięczny, że wsparłam go trudnym okresie, co pozwoliło mu przetrwać najgorsze chwile bez podejmowania pochopnych decyzji. Stwierdził, że moja prognoza była dla niego światełkiem w tunelu, że dzięki niej wiedział, iż wszystko się dobrze ułoży, co pozwoliło mu utrzymać się na powierzchni i nie popaść w marazm.

Dlaczego warto wziąć udział w sesji?

 • Dzięki narzędziom astrologicznym jestem w stanie określić, czy biznes, który prowadzisz jest tym najwłaściwszym dla Ciebie, czy też warto pomyśleć o nowych polach rozwoju
 • Podpowiem jaka forma działalności zawodowej jest najbardziej efektywna w Twoim przypadku. Niektóre osoby lepiej funkcjonują współdziałając z innymi, a inne jako freelancerzy. Dla części osób niewskazane jest łączenie swojego majątku z innymi osobami – warto wiedzieć, jak to jest w Twoim przypadku
 • Sprawdzę z jakimi krajami współpraca będzie dla Ciebie najbardziej efektywna
 • Zbadam, gdzie i na czym będziesz w stanie zarobić oraz od jakich biznesów lepiej, w Twoim przypadku, trzymać się z daleka

Praca niedopasowana do Ciebie i Twoich możliwości będzie źródłem rozgoryczenia, zawodów, stresu i marnych perspektyw finansowych. 

Nie warto tracić cennego czasu i nerwów tkwiąc w miejscach które Ci nie sprzyjają. Zamień pracę w źródło satysfakcji, stabilności finansowej i dopełnienie Twojej indywidualnej Ścieżki.

Cena

Pełen horoskop urodzeniowy 2-2,5 h – 800 zł

Porada astrologiczna (w wybranym aspekcie życia lub na określony okres czasu) ok 1,5 h – 500 zł

 

Miejsce i przebieg konsultacji

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub online.

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji.

Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, wskazane jest nagrywanie przebiegu sesji.

Jakich informacji potrzebuję

Daty urodzenia z miejscem i godziną (jak najdokładniejszą, jaką uda się ustalić).

Nadaj kierunek swojej karierze i rozwiń skrzydła

O MNIE

Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze… Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: "Czy ktoś tam mieszka?" Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca. Zaczęłam zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób astrologia stała się moim ukochanym zajęciem.

Opinie klientów

Magdalena
Cudowna Kobieta z pięknym wnętrzem, ogromna wiedza , mnóstwo pozytywnej energii i jasny czysty przekaz.... Piękne nuty dla każdego do zagrania ❣️ Polecam do skorzystania z wiedzy 💪
Klaudia
Wyjątkowe spotkanie, w którym poznałam siebie jeszcze bardziej i pozwoliło mi otworzyć jeszcze szerzej oczy. Wszystko w moich rękach. Dziękuję za taką wiedzę, mam nadzieję, że teraz pokieruje swoim życiem jeszcze lepiej dostając wskazówki. Dziękuję za czas i zaangażowanie.
Basia
Polecam, i to bardzo ☺️ Ania jest wspaniałą, ciepłą kobietą z ogromną wiedzą astrologiczną⭐️💫 z łatwością tłumaczy przesłanie naszych gwiazd w bardzo miłej atmosferze😍 warto się zatrzymać i posłuchać, dzięki Aniu🙏🏻
Barbara
Mega profesjonalistka a dodatkowo przemiła babeczka, tryskająca niesamowitą energią. Polecam każdemu kto chce zgłębić tajemnice swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Wioletta
Wspaniała atmosfera. Ogrom wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób z dużą dawką humoru 🙂 Z czystym sumieniem polecam każdemu! Wioletta
Karolina
Bardzo, bardzo polecam! Wcześniej nie miałam styczności z astrologią, a Ania bardzo klarownie mi wszystko objaśniła. To profesjonalistka przez duże „P”. Wszelkie informacje były trafione w punkt. Czułam jakby ktoś inny wypowiadał na głos moje myśli i emocje. Niesamowite przeżycie. (...)
(czytaj dalej »)
Weronika
Cieplo, fantastyczne umiejetnosci i holistyczne doswiadczenie Ani to niesamowite zrodlo wiedzy, ktore pomaga nadac sens wielu aspektom zycia, ktore do tej pory nie zawsze byly ze soba polaczone i wyjasnione w racjonalny sposob. Dzieki naszemu spotkaniu dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy o (...)
(czytaj dalej »)
Ela
Wszystko układa się tak jak Pani mówiła. Uwielbiam Panią
Alt Altowa
Kontakt z panią Anną , jak i cała konsultacja jest niezwykła!!! Pani ma wspaniałą energię, potrafi otworzyć oczy na wiele spraw, pokierować myśli na nowe tory i wyjaśnić wiele tematów. Sama byłam w tzw. "kropce", gdy decydowałam się na rozmowę; teraz, gdy większość się (...)
(czytaj dalej »)
Magda
Cudowna, pełna pozytywnej energii kobieta..wie jak zarazić chęcią do działania i jak przekazać nuty naszego życia... Idź , posłuchaj, zagraj według własnej melodii ale z nut planet.... Polecam każdemu po to żeby zrozumieć dlaczego
Tom
Bardzo cenna i inspirująca wiedza. Ania potrafi nawet najtrudniejsze technicznie zagadnienia omówić w taki sposób, że wszystko staje się jasne jak Słońce.
Dorota
Ten kurs zmienił moje postrzeganie rzeczywistosci.
Marek
Extra zajęcia, 2 a niekiedy 3 godzinne wykłady mijały nie wiedzieć kiedy. Super było to, że pracowaliśmy na swoich horoskopach, każdy mógł zrozumieć jak pracuje jego horoskop w kontekście omawianego na lekcji materiału. Świetna ekipa i super atmosfera.
Magda
Zajęcia na kursie pomogły mi odnaleźć moje życiowe przeznaczenie. Wcześniej nie wiedziałam co chcę robić w życiu, miotałam się od jednaj pracy do drugiej, traciłam czas w bezsensownych związkach. Teraz wreszcie wiem co i dlaczego jest dla mnie najlepsze.
Gosia
Niesamowite zajęcia, zaczęłam inaczej patrzeć na Świat...
Wojciech
Super kurs, ciekawie, treściwie, życiowo no i na wesoło. Super ludzie, nikt nie czuł się gorszy z powodu wieku, umiejętności czy wykształcenia. No i ta impreza na zakończenie kursu 😉
Aleksandra
Miałam przyjemność poznać Anie na warsztatach rozwojowych. Cudowna energią z burza loków na głowie. Wykłady z nią słuchało się z otwarta buzią. Chciało się jeszcze i jeszcze. Po spotkaniu z nią wiedziałam juz ze będzie moją przewodniczka po gwiazdach i planetach.
Monika
Kurs "Interpretacja Horoskopu" w którym uczestniczyłam przeprowadzony był w sposób profesjonalny a jednocześnie pełen luzu. Prowadząca astrolog jest osobą która szybko daje się polubić. Duża ilość wiedzy jaką przekazuje jest podzielona w przejrzysty, logiczny i spójny sposób - (...)
(czytaj dalej »)
Gosita
Wiedza którą ma Ania, nie tylko jest niesamowita ale i też jest ogromna ! W cudowny sposób opowiada o astrologii, tłumaczy zależności i przekazuje wiedzę. Po Astro Szkole można się spodziewać jednego w życiu - jak się tylko skończą wykłady będziesz z niecierpliwością czekać na (...)
(czytaj dalej »)
Agnieszka
Uwielbiam zajęcia Ani! Nie zawsze wiedza idzie w parze z umiejętnością jej sprzedania, ale u Ani obie te rzeczy idą ramię w ramię! Swą ogromną wiedzę podaje w sposób lekki, z poczuciem humoru ale i bardzo merytorycznie. Gorąco polecam zajecia w DarAstro jeśli jesteście zainteresowani (...)
(czytaj dalej »)
Joanna
Bardzo ciekawa rozmowa.. Pani Ania nie tylko przedstawia mapę możliwości ale przede wszystkim uświadamia w wielu kwestiach na które wcześniej nie zwracało się uwagi.. Niesamowita energia! Konsultacja przeprowadzona na "luzie" ale bardzo merytorycznie. Polecam każdemu! 😊🤗
Aleksandra
Czy ten facet jest odpowiedni? Kiedy zajść w ciąże, albo kiedy bardziej uważać żeby nie zajść 😂 Czy ta praca jest odpowiednia? Kiedy założyć działalność? Jaki jest mój (...)
(czytaj dalej »)
Helena
Kiedy nie masz pewności w którą stronę pójść.., czy teraz jest dobry czas na zmianę…Na te i wiele innych pytań pomoże Ania. Bardzo trafnie i w punkt dojdziecie do sedna sprawy. Niejednokrotnie patrzymy tylko z jednej perspektywy. A gdyby tak spojrzeć jakby z góry i zobaczyć wszystkie (...)
(czytaj dalej »)
Ewa
Profesjonalna sesja, u mnie 3,5 h. wiele sie dowiedzialam o sobie i swoich mocnych stronach. pomogła w wyborze kierunku do rozwoju. 🙂 Ania ma niesamowita wiedzę i potrafi opowiadać (...)
(czytaj dalej »)
Wojciech
Pełen profesjonalizm!! Polecam z ręką na sercu. Poza tym Ania, oprócz tego, że jest świetnym astrologiem, jest też wspaniałą kobietą!!
Oskar
Z pewnością warto porozmawiać i zobaczyć 🙂
Jadwiga
Nie wiem, co sprawiło mi większą radość — profesjonalne i bardzo interesujące czytanie mojego horoskopu, rozmowy o sprawach przeróżnych czy oglądanie Ani w swoim żywiole? Nigdy nie miałam styczności z astrologiem, ale chyba udało mi się trafić na prawdziwy diament! Polecam z (...)
(czytaj dalej »)
Małgorzata
Zawsze warto jest mieć mapę w ręku żeby iść przez życie, jeszcze jeśli jest ktoś, kto Ci powie jak ja odczytać to możesz czuć się spokojny i bezpieczny. Ja właśnie z taka mapa wyszłam od Ani. Zaopiekowana. Szczęśliwa . Spokojna. Ania doskonale zna się na astrologii widać, że (...)
(czytaj dalej »)
Tomasz
Dziękuję BARDZO Pani Aniu!!! 😀 Niesamowite jest to, co jest zapisane w Gwiazdach! Teraz śmielej idę przez życie i wiem dokąd!
Artur
Korzystam z usług astrologa od ponad 15 lat. W przypadku Ani wiedza i doświadczenie łączy się z jej dystansem, empatią i przyciągającą osobowością. Komu mogę to polecam
Paweł
Cóż mogę powiedzieć….szok, ale taki pozytywny!:) polecam! jeszcze raz dziękuję za cenne słowa! Wszystkiego Dobrego! 🙂
Sandra
Niesamowita osobowość ! 😊💫 Pełen profesjonalizm ! Polecam !(czytaj dalej »)
Tomasz
Jeśli trafiłeś / trafiłaś tu i zastanawiasz się nad sobą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Koniecznie musisz umówić się na sesję. Dostaniesz na niej wszystko to, czego potrzebujesz 🙂
Aja Iskra
Ten czas jest czasem zastanawiania się nad sobą… Czasem zmiany – przede wszystkim siebie… zmiany swojego myślenia, czucia, robienia… Czy zastanawialiście się nad tym… Nie nad tym – “co ja mogę zdobyć w tym świecie?”, tylko “CO JA MOGĘ DAĆ TEMU ŚWIATU?”, co ja mogę (...)
(czytaj dalej »)
Monika
Ciekawa, inspirujaca rozmowa.