Warsztat Interpretacja Horoskopu

Dla kogo są te warsztaty?

 

Te warsztaty przeznaczone są dla osób pragnących lepiej zrozumieć siebie i swoich bliskich oraz mechanizmy rządzące otaczającym nas Światem.

Nie musisz mieć dużej wiedzy astrologicznej, natomiast wskazane byłoby, abyś wiedział, że horoskop to nie jest to co jest nazywane horoskopem w gazetach i posiadał już podstawową wiedzę na temat archetypów astrologicznych, tzn potrafił powiedzieć jakie cechy wyróżniają poszczególne znaki zodiaku.

Dla osób, które zupełnie wcześniej zupełnie nie interesowały się astrologią, a chcą się rozwijać, rekomenduję w pierwszej kolejności warsztaty: „Archetypy Astrologiczne”

Program i daty warsztatów

 

  • Warsztaty rozpoczynają się 22 marca 2022 o godz 20:00 (CEST)
  • Pełna seria składa się z 12 lekcji, spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, trwają ok 2 godziny, w sumie 24 godziny solidnej i praktycznej wiedzy
  • Każde spotkanie warsztatowe podzielone jest na część praktyczną i część teoretyczną

 

Program spotkań warsztatowych:

 

1. Konstrukcja horoskopu

2. Planety osobiste

3. Planety społeczne

4. Planety pokoleniowe

5. Węzły księżycowe, zaćmienia, małe planety, mid-punkty

6. Znaki zodiaku

7. Żywioły i jakości

8. Aspekty

9. Osie horoskopu

10. Domy

11. Zasady i techniki interpretacji horoskopu

12. Triki i ciekawostki przydatne w interpretacji horoskopu


W części praktycznej
każdego z powyższych spotkań przeanalizujemy indywidualne kosmogramy chętnych uczestników szkolenia pod kątem zagadnień omawianych w części teoretycznej – najlepiej uczyć się w praktyce.

Czego się dowiesz?

 

  • W trakcie tych warsztatów nauczysz się samodzielnej interpretacji horoskopu urodzeniowego
  • Usystematyzujesz posiadaną już wiedzę
  • Będziesz wiedzieć jak odróżnić istotne elementy horoskopu od mniej istotnych

Po co Ci ta wiedza?

 

  • Będziesz w stanie łatwo zidentyfikować i wykorzystać swoje mocne strony
  • Będziesz efektywnie stawiać horoskopy swoim bliskim i znajomym. Jesteśmy nastawieni na praktyczne zastosowanie i wykorzystywanie tej wiedzy w codziennym życiu, tak aby pomóc sobie i swojemu otoczeniu.
  • Łatwiej Ci będzie zrozumieć swoją drugą połówkę, dziecko, rodzica, szefa i przewidzieć ich reakcje oraz zrozumieć zachowania i motywacje.

Nie będziemy skupiać się na skomplikowanych rozważaniach teoretycznych, a raczej na tym co z tej wiedzy dla nas wynika i jak możemy ją wykorzystać, aby sobie pomóc.

 

Jak przebiega kurs?

 

 

  • Zajęcia odbywają się online, w formie interaktywnych warsztatów
  • W ramach Kursu odbędzie się 12 lekcji, każda po ok 2 godziny, w sumie 24 godziny solidnej i praktycznej wiedzy
  • Jeżeli ktoś nie ma ochoty na aktywne uczestniczenie w zajęciach, może brać w nich udział przy wyłączonej kamerze – szanujemy osoby introwertyczne. Jednak na wszystkich zajęciach atmosfera jest tak fantastyczna, że grupy szybko stają się bardzo zgrane, często zdarzają się „astroprzyjaźnie”
  • Większość edycji kończyła się wspólną imprezą dla chętnych uczestników
  • Uczestnicy naszej AstroAkademi na zakończenie warsztatów otrzymują imienny dyplom

Jak wyglądają spotkania warsztatowe?

 

Zajęcia prowadzone są on line z pełną możliwością interakcji. Kursanci będą otrzymywali link do lekcji droga mailową.

Przebieg spotkania warsztatowego:
– Część teoretyczna (1 h)
– Przerwa (5-10 min)
– Część praktyczna (1h): interpretacja horoskopów uczestników w kontekście tematu zajęć

Zajęcia są nagrywane (w formacie MP4) i po zajęciach udostępniane wszystkim uczestnikom (na mega.nz i jako film prywatny na naszym kanale YouTube).

Nagrania z zajęć nie są udostępniane osobom trzecim.

Co będzie Ci potrzebne do uczestniczenia w kursie?

 

  • Urządzenie (komputer, tablet lub telefon) z dostępem do internetu
  • Słuchawki i mikrofon
  • Aktywne konto e-mail do korespondencji

Cena warsztatów

 

Pełna wartość kursu wynosi 1200 zł

Są dwie opcje płatności: jednorazowa bądź w trzech ratach.
Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy dokonać wpłaty pierwszej raty.

 

Uwaga: zniżka „z przyjacielem raźniej”

 

Udostępniliśmy wiosenną zniżkę „z przyjacielem raźniej” dla osób, które przyjdą na nasze warsztaty z przyjacielem

W ramach tej promocji obie osoby otrzymują zniżkę w wysokości 10% wartości kursu

 

Zapraszamy do rezerwacji, ilość miejsc jest ograniczona!

    O MNIE

    Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze… Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: "Czy ktoś tam mieszka?" Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca. Zaczęłam zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób astrologia stała się moim ukochanym zajęciem.

    Opinie klientów

    Weronika
    Cieplo, fantastyczne umiejetnosci i holistyczne doswiadczenie Ani to niesamowite zrodlo wiedzy, ktore pomaga nadac sens wielu aspektom zycia, ktore do tej pory nie zawsze byly ze soba polaczone i wyjasnione w racjonalny sposob. Dzieki naszemu spotkaniu dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy o (...)
    (czytaj dalej »)
    Ela
    Wszystko układa się tak jak Pani mówiła. Uwielbiam Panią
    Alt Altowa
    Kontakt z panią Anną , jak i cała konsultacja jest niezwykła!!! Pani ma wspaniałą energię, potrafi otworzyć oczy na wiele spraw, pokierować myśli na nowe tory i wyjaśnić wiele tematów. Sama byłam w tzw. "kropce", gdy decydowałam się na rozmowę; teraz, gdy większość się (...)
    (czytaj dalej »)
    Magda
    Cudowna, pełna pozytywnej energii kobieta..wie jak zarazić chęcią do działania i jak przekazać nuty naszego życia... Idź , posłuchaj, zagraj według własnej melodii ale z nut planet.... Polecam każdemu po to żeby zrozumieć dlaczego
    Tom
    Bardzo cenna i inspirująca wiedza. Ania potrafi nawet najtrudniejsze technicznie zagadnienia omówić w taki sposób, że wszystko staje się jasne jak Słońce.
    Dorota
    Ten kurs zmienił moje postrzeganie rzeczywistosci.
    Marek
    Extra zajęcia, 2 a niekiedy 3 godzinne wykłady mijały nie wiedzieć kiedy. Super było to, że pracowaliśmy na swoich horoskopach, każdy mógł zrozumieć jak pracuje jego horoskop w kontekście omawianego na lekcji materiału. Świetna ekipa i super atmosfera.
    Magda
    Zajęcia na kursie pomogły mi odnaleźć moje życiowe przeznaczenie. Wcześniej nie wiedziałam co chcę robić w życiu, miotałam się od jednaj pracy do drugiej, traciłam czas w bezsensownych związkach. Teraz wreszcie wiem co i dlaczego jest dla mnie najlepsze.
    Gosia
    Niesamowite zajęcia, zaczęłam inaczej patrzeć na Świat...
    Wojciech
    Super kurs, ciekawie, treściwie, życiowo no i na wesoło. Super ludzie, nikt nie czuł się gorszy z powodu wieku, umiejętności czy wykształcenia. No i ta impreza na zakończenie kursu 😉
    Aleksandra
    Cudowna kobieta pełna energii. Miałam przyjemność poznać ją na warsztatach. Dziekuję za dawkę wiedzy i za zaciekawienie tematem. Słuchałam Cię z otwartą buzią. Polecam Anię jako przewodnika po gwiazdach.
    Monika
    Kurs "Interpretacja Horoskopu" w którym uczestniczyłam przeprowadzony był w sposób profesjonalny a jednocześnie pełen luzu. Prowadząca astrolog jest osobą która szybko daje się polubić. Duża ilość wiedzy jaką przekazuje jest podzielona w przejrzysty, logiczny i spójny sposób - (...)
    (czytaj dalej »)
    Gosita
    Wiedza którą ma Ania, nie tylko jest niesamowita ale i też jest ogromna ! W cudowny sposób opowiada o astrologii, tłumaczy zależności i przekazuje wiedzę. Po Astro Szkole można się spodziewać jednego w życiu - jak się tylko skończą wykłady będziesz z niecierpliwością czekać na (...)
    (czytaj dalej »)
    Agnieszka
    Uwielbiam zajęcia Ani! Nie zawsze wiedza idzie w parze z umiejętnością jej sprzedania, ale u Ani obie te rzeczy idą ramię w ramię! Swą ogromną wiedzę podaje w sposób lekki, z poczuciem humoru ale i bardzo merytorycznie. Gorąco polecam zajecia w DarAstro jeśli jesteście zainteresowani (...)
    (czytaj dalej »)
    Joanna
    Bardzo ciekawa rozmowa.. Pani Ania nie tylko przedstawia mapę możliwości ale przede wszystkim uświadamia w wielu kwestiach na które wcześniej nie zwracało się uwagi.. Niesamowita energia! Konsultacja przeprowadzona na "luzie" ale bardzo merytorycznie. Polecam każdemu! 😊🤗
    Aleksandra
    Czy ten facet jest odpowiedni? Kiedy zajść w ciąże, albo kiedy bardziej uważać żeby nie zajść 😂 Czy ta praca jest odpowiednia? Kiedy założyć działalność? Jaki jest mój (...)
    (czytaj dalej »)
    Helena
    Kiedy nie masz pewności w którą stronę pójść.., czy teraz jest dobry czas na zmianę…Na te i wiele innych pytań pomoże Ania. Bardzo trafnie i w punkt dojdziecie do sedna sprawy. Niejednokrotnie patrzymy tylko z jednej perspektywy. A gdyby tak spojrzeć jakby z góry i zobaczyć wszystkie (...)
    (czytaj dalej »)
    Ewa
    Profesjonalna sesja, u mnie 3,5 h. wiele sie dowiedzialam o sobie i swoich mocnych stronach. pomogła w wyborze kierunku do rozwoju. 🙂 Ania ma niesamowita wiedzę i potrafi opowiadać (...)
    (czytaj dalej »)
    Wojciech
    Pełen profesjonalizm!! Polecam z ręką na sercu. Poza tym Ania, oprócz tego, że jest świetnym astrologiem, jest też wspaniałą kobietą!!
    Oskar
    Z pewnością warto porozmawiać i zobaczyć 🙂
    Jadwiga
    Nie wiem, co sprawiło mi większą radość — profesjonalne i bardzo interesujące czytanie mojego horoskopu, rozmowy o sprawach przeróżnych czy oglądanie Ani w swoim żywiole? Nigdy nie miałam styczności z astrologiem, ale chyba udało mi się trafić na prawdziwy diament! Polecam z (...)
    (czytaj dalej »)
    Małgorzata
    Zawsze warto jest mieć mapę w ręku żeby iść przez życie, jeszcze jeśli jest ktoś, kto Ci powie jak ja odczytać to możesz czuć się spokojny i bezpieczny. Ja właśnie z taka mapa wyszłam od Ani. Zaopiekowana. Szczęśliwa . Spokojna. Ania doskonale zna się na astrologii widać, że (...)
    (czytaj dalej »)
    Tomasz
    Dziękuję BARDZO Pani Aniu!!! 😀 Niesamowite jest to, co jest zapisane w Gwiazdach! Teraz śmielej idę przez życie i wiem dokąd!
    Artur
    Korzystam z usług astrologa od ponad 15 lat. W przypadku Ani wiedza i doświadczenie łączy się z jej dystansem, empatią i przyciągającą osobowością. Komu mogę to polecam
    Paweł
    Cóż mogę powiedzieć….szok, ale taki pozytywny!:) polecam! jeszcze raz dziękuję za cenne słowa! Wszystkiego Dobrego! 🙂
    Sandra
    Niesamowita osobowość ! 😊💫 Pełen profesjonalizm ! Polecam !(czytaj dalej »)
    Tomasz
    Jeśli trafiłeś / trafiłaś tu i zastanawiasz się nad sobą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Koniecznie musisz umówić się na sesję. Dostaniesz na niej wszystko to, czego potrzebujesz 🙂
    Aja Iskra
    Ten czas jest czasem zastanawiania się nad sobą… Czasem zmiany – przede wszystkim siebie… zmiany swojego myślenia, czucia, robienia… Czy zastanawialiście się nad tym… Nie nad tym – “co ja mogę zdobyć w tym świecie?”, tylko “CO JA MOGĘ DAĆ TEMU ŚWIATU?”, co ja mogę (...)
    (czytaj dalej »)
    Monika
    Ciekawa, inspirujaca rozmowa.