O Mnie

Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze…

Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: „Czy ktoś tam mieszka?”…

Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca.

Zaczęłąm zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób tak astrologia stała się moim ukochanym hobby na wiele lat.

Pracowałam przez ponad 28 lat jako radca prawny w bankach i korporacjach, ale zawsze wiedziałam, że przyjdzie taki czas, kiedy „powołanie” się o mnie upomni, a pasja stanie się zawodem.

Astrologia to nie tylko wiedza. Aby dobrze zinterpretować horoskop, oprócz wiedzy potrzebna jest jeszcze odpowiedzialność, empatia – umożliwiająca głęboki wgląd w drugiego człowieka i doświadczenie życiowe pozwalające trafnie przewidywać skutki podejmowanych decyzji.

Teraz, kiedy mogę wreszcie powiedzieć, że oprócz wiedzy dysponuję też stosownym doświadczeniem życiowym, jestem w stanie z pełną odpowiedzialnością pomagać innym w rozwiązywaniu ich życiowych problemów i wątpliwości. Zdecydowanie łatwiej przejść kryzys, gdy wiemy jak długo będzie trwał, dlaczego się wydarzył, jakie potencjalne zagrożenia ale i szanse niesie.

Specjalizuję się w astrologii partnerskiej, a w szczególności w pomocy dla par w kryzysie czy w obliczu konieczności podjęcia trudnych życiowych decyzji.

Z racji dużego doświadczenia w biznesie, pomagam też w prowadzeniu firm z wykorzystaniem metod, którymi posługuje się astrologia (pomoc w podejmowaniu decyzji, wyznaczanie optymalnych dni na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć biznesowych, pomoc w rekrutacji pracowników).

W doradztwie biznesowym w szczególności doskonale sprawdza się astrologiczna zasada tzw. „Minimaxu” tj. minimalizacji ryzyka i maksymalizacji zysków.

Zapraszam serdecznie – zawsze łatwiej pokonywać drogę życia z mapą jaką jest dobry horoskop niż bez.

A nawigacja jest w takich przypadkach po prostu bezcenna.

Pozdrawiam serdecznie
~ Anna, DarAstro