Sprawy Osobiste

Nie wiesz co masz robić w życiu?

Zastanawiasz się co jest Twoim życiowym powołaniem?

Wahasz się jaką wybrać ścieżkę?

A może masz wrażenie, że doszedłeś w życiu do ściany?

„Chcę nareszcie wiedzieć co mam robić w życiu”…

Skoro tu jesteś, to oznacza że poszukujesz. Prawdopodobnie nie mając wielu wskazówek gdzie i być może nie wiedząc nawet czego szukać.

Takim niesprecyzowanym poszukiwaniom towarzyszą często frustracja, poczucie zagubienia, niespełnienia, oraz wrażenie, że jest się nie w tym miejscu, w którym powinno, choć często nawet nie wiemy gdzie wolelibyśmy teraz być i co robić…

Wiele osób nawet mając satysfakcjonującą pracę, szczęśliwy związek i rodzinę, boryka się z dziwnym odczuciem, że życie przecieka im między palcami, że są w pułapce lub zmierzają donikąd. 

Zastanawiasz się, jak to możliwe… Przecież tak wiele spraw w życiu masz poukładanych, a jednak czujesz, że Twój potencjał nie został zrealizowany. Czegoś Ci brakuje i pomimo poszukiwań (często wieloletnich), nie możesz znaleźć swojego miejsca we Wszechświecie.

Nic bardziej naturalnego. Nikt nie uczy nas, jak odnaleźć powołanie i za nim podążać. Sukces zawodowy i prywatny to ważne aspekty, ale nic nie zastąpi Twojej Ścieżki.

Tej ścieżki, na której możesz realizować swój indywidualny potencjał – unikalny zestaw cech i silnych stron z którymi przychodzimy na świat, by rozwijać je dla siebie i dzielić się nimi z innymi.

Jeśli czujesz że:

  • Czas ucieka nieubłaganie, a Ty nie potrafisz go wykorzystać tak, jak pragniesz
  • Sukcesy na różnych polach dają Ci poczucie satysfakcji i spełnienia, ale tylko na chwilę
  • Nie potrafisz znaleźć SWOJEGO miejsca i masz dosyć szukania “na ślepo”
  • Jesteś zagubiony, brakuje Ci określonego kierunku w życiu

Jesteś we właściwym miejscu – w takim przypadku Twój horoskop urodzeniowy będzie wiarygodną mapą pełną odpowiedzi i wskazówek! 

Przekonasz się jak wiele precyzyjnych informacji można ustalić dzięki narzędziom astrologicznym.

Zagubienie i frustracja pomimo sukcesów

Kilka lat temu zgłosił się do mnie młody mężczyzna – Pan Paweł, stwierdzając, że właściwie nie wie, czym się powinien w swoim życiu zająć.

Imał się różnych zawodów, jednak żaden z nich nie przyniósł mu oczekiwanej satysfakcji. Pomimo tego, że w relatywnie młodym wieku zajmował wysokie stanowisko w dużej korporacji, praca nie przynosiła mu żadnej, oprócz finansowej, satysfakcji.

Był głęboko sfrustrowany i ta frustracja mimo dobrej sytuacji powodowała niepokój i poczucie zagubienia.

Gdy przyjrzałam się jego horoskopowi, dostrzegłam u niego konflikt pomiędzy rozwojem osobowości i własnych zainteresowań a obowiązkami społecznymi, karierowymi, wizerunkowymi.

Ponieważ świadomość istoty podobnych problemów często jest połową sukcesu,  wyjaśniłam Panu Pawłowi z jakiego typu wyzwaniem w życiu będzie miał do czynienia. 

Wskazałam też terminy, w których korzystnie było położyć większy nacisk będzie na karierę, a w których na rozwój osobisty. 

Podpowiedziałam mu również, że tą frustrację można zniwelować poprzez relokację horoskopu, czyli zmianę miejsca zamieszkania, jednak w przypadku relokacji będzie się to wiązało z przesunięciem się tego konfliktu w inne aspekty jego życia – w tym przypadku w obszar relacji.

Pan Paweł był bardzo zadowolony z konsultacji i stwierdził, że wreszcie rozumie swoje wewnętrzne rozdarcie i teraz już tak bardzo go ono nie denerwuje, gdyż ma świadomość z czego ono wynika i jak może nim zarządzać.

Stwierdził również, że w tej sytuacji poważnie zastanowi się nad otrzymaną od pracodawcy propozycją objęcia wysokiego stanowiska w jednym z firmowych oddziałów w Wietnamie. Jak przyznał  zaciekawiło go jak jego horoskop będzie funkcjonował w nowym miejscu. 

Ostrzegłam wtedy, że relokacja w tamte rejony może się negatywnie odbić na jego związku oraz generalnie na stosunkach międzyludzkich. Stwierdził, że zaryzykuje, gdyż z partnerką bardzo się kochają, ona kocha Azję, więc na pewno będzie zachwycona.

 

Po około roku zadzwonił do mnie i okazało się, że po przeprowadzce do Wietnamu czuł się w nowym miejscu jak ryba w wodzie. Niestety jego partnerka nie mogła się tam odnaleźć, przez co, pomimo korzystnych finansowo warunków życia, zdecydowała się sama powrócić do Polski.

Dzięki analizie kosmogramu dowiesz się:

  • W jakim momencie życia jesteś, jakie energie dominują aktualnie i na co oddziałują
  • Jakie są Twoje potencjały – i jak można je realizować, aby poczuć spełnienie
  • Jaki typ relacji będzie dla Ciebie korzystny i dlaczego
  • Które branże są dla Ciebie pisane
  • Gdzie jest Twoje źródło dobrobytu finansowego
  • Skąd biorą się trudności, choroby, wyzwania i jak temu zaradzić

Jest też możliwe dotarcie do informacji, co tak naprawdę jest naszą życiową misją. Niekiedy taka informacja bywa zaskakująca, jednakże bardzo często okazuje się, że jest to coś, o czym od dziecka marzyliśmy, ale uznaliśmy, że nie jesteśmy do tego “wystarczająco dobrzy”, albo że “nie ma w tym przyszłości”.

Cena

Pełen horoskop urodzeniowy 2,5-3h – 500 zł

Porada astrologiczna (w wybranym aspekcie życia) 1 – 1,5h – 250 zł

Miejsce i przebieg konsultacji

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub online.

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji.

Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, wskazane jest nagrywanie przebiegu sesji.

Jakich informacji potrzebuję

Daty urodzenia z miejscem i godziną (jak najdokładniejszą, jaką uda się ustalić).

Jedyne, co potrzebujesz zrobić, to otworzyć się na informacje. Nie musisz już dłużej trwać w zagubieniu i niepewności.
Skorzystaj z możliwości poznania Twoich (często nieoczywistych) jakości i wstąp na Twoją indywidualną Ścieżką ku spełnieniu!

Odkryj siebie na nowo i poznaj swoją misję

O MNIE

Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze… Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: "Czy ktoś tam mieszka?" Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca. Zaczęłąm zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób tak astrologia stała się moim ukochanym hobby na wiele lat.

Opinie klientów

Ela
Wszystko układa się tak jak Pani mówiła. Uwielbiam Panią
Alt Altowa
Kontakt z panią Anną , jak i cała konsultacja jest niezwykła!!! Pani ma wspaniałą energię, potrafi otworzyć oczy na wiele spraw, pokierować myśli na nowe tory i wyjaśnić wiele tematów.
(czytaj dalej »)
Magda
Cudowna, pełna pozytywnej energii kobieta..wie jak zarazić chęcią do działania i jak przekazać nuty naszego życia... Idź , posłuchaj, zagraj według własnej melodii ale z nut planet....
(czytaj dalej »)
Joanna
Bardzo ciekawa rozmowa.. Pani Ania nie tylko przedstawia mapę możliwości ale przede wszystkim uświadamia w wielu kwestiach na które wcześniej nie zwracało się uwagi.. Niesamowita energia!
(czytaj dalej »)
Helena
Kiedy nie masz pewności w którą stronę pójść.., czy teraz jest dobry czas na zmianę…Na te i wiele innych pytań pomoże Ania. Bardzo trafnie i w punkt dojdziecie do sedna sprawy.
(czytaj dalej »)
Ewa
Profesjonalna sesja, u mnie 3,5 h. wiele sie dowiedzialam o sobie i swoich mocnych stronach. pomogła w wyborze kierunku do rozwoju. (czytaj dalej »)
Wojciech
Pełen profesjonalizm!! Polecam z ręką na sercu. Poza tym Ania, oprócz tego, że jest świetnym astrologiem, jest też wspaniałą kobietą!!
Oskar
Z pewnością warto porozmawiać i zobaczyć 🙂
Jadwiga
Nie wiem, co sprawiło mi większą radość — profesjonalne i bardzo interesujące czytanie mojego horoskopu, rozmowy o sprawach przeróżnych czy oglądanie Ani w swoim żywiole? Nigdy nie
(czytaj dalej »)
Małgorzata
Zawsze warto jest mieć mapę w ręku żeby iść przez życie, jeszcze jeśli jest ktoś, kto Ci powie jak ja odczytać to możesz czuć się spokojny i bezpieczny. Ja właśnie z taka mapa wyszłam
(czytaj dalej »)
Tomasz
Dziękuję BARDZO Pani Aniu!!! 😀 Niesamowite jest to, co jest zapisane w Gwiazdach! Teraz śmielej idę przez życie i wiem dokąd!
Artur
Korzystam z usług astrologa od ponad 15 lat. W przypadku Ani wiedza i doświadczenie łączy się z jej dystansem, empatią i przyciągającą osobowością. Komu mogę to polecam
Paweł
Cóż mogę powiedzieć….szok, ale taki pozytywny!:) polecam! jeszcze raz dziękuję za cenne słowa! Wszystkiego Dobrego! 🙂
Sandra
Niesamowita osobowość ! 😊(czytaj dalej »)
Tomasz
Jeśli trafiłeś / trafiłaś tu i zastanawiasz się nad sobą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Koniecznie musisz umówić się na sesję. Dostaniesz na niej wszystko to, czego potrzebujesz 🙂
Aja Iskra
Ten czas jest czasem zastanawiania się nad sobą… Czasem zmiany – przede wszystkim siebie… zmiany swojego myślenia, czucia, robienia… Czy zastanawialiście się nad tym… Nie nad tym –
(czytaj dalej »)
Monika
Ciekawa, inspirujaca rozmowa.