Sprawy Partnerskie

Masz wrażenie że nie masz szczęścia w miłości?

Twój małżonek Cię zawiódł i już mu nie ufasz?

Zastanawiasz się czy to już czas na rozwód czy może warto dać sobie szansę?

Czy może jesteś w toksycznej relacji?

Przykłady problemów w pracy możemy wyliczać bez końca:

Miewasz niekiedy wrażenie, że coś jest z Tobą lub Twą drugą połówką “nie tak”?

Nie wiesz, dlaczego kolejne relacje przynoszą rozczarowanie?

Zastanawiasz się nad rozstaniem, jednak powstrzymuje Cię lęk przed samotnością, trudami samodzielnego życia, opinia rodziny, czy mityczne „dobro dzieci”?

 

Rozpad związku jest jednym z bardziej traumatycznych wydarzeń w życiu, dlatego niejednokrotnie staramy się go za wszelką cenę go uniknąć. Niekiedy cena jest jaką za to płacimy jest bardzo wysoka.

Niezależnie od tego co jest przyczyną poczucia klęski relacji – zdrada, zmęczenie materiału, niezgodność charakterów, problemy finansowe czy zdrowotne, lub ingerencja w związek osób trzecich – rozpad relacji zawsze wywołuje ekstremalnie trudne emocje i wielki ból. Musimy często zmierzyć się ze świadomością, że nie tylko nasza miłość poniosła klęskę, ale i nasze życiowe plany legły w gruzach…

Czasami jest też tak, że w naszym życiu pojawia się nowa miłość i zastanawiamy się nad wyborem przeżywając rozliczne moralne dylematy.

Temat komplikuje się dodatkowo, jeżeli posiadamy dzieci, szczególnie małoletnie, aczkolwiek i dla dorosłych dzieci rozpad związku rodziców potrafi być naprawdę traumatycznym przeżyciem.

Jeśli czujesz że:

 • W Twojej relacji są problemy z komunikacją, okazywaniem uczuć czy zrozumieniem
 • Twoje potrzeby nie są brane pod uwagę przez Twoją “drugą połówkę”
 • Obawiasz się zdrady lub porzucenia
 • Stoisz przed trudnym wyborem kontynuacji związku lub zaangażowania się w nową relację
 • Przytrafia Ci się seria niefortunnych relacji
 • Trudno Ci będzie pozbierać się po związku który się rozpadł

Analiza Twojego horoskopu będzie niezwykle pomocna, gdyż odkryje przed Tobą przyczyny sytuacji które powtarzają się w ważnych dla Ciebie relacjach.

Zaś horoskop porównawczy i kontaktowy pozwolą Ci zrozumieć ukrytą dynamikę Twojej relacji oraz pomogą w poprawie komunikacji i budowaniu bliskości, lub w podjęciu koniecznych działań na które być może nie starczało Ci odwagi.

„Chyba coś jest ze mną nie tak…”

Niedawno zgłosił się do mnie pan Błażej, energiczny czterdziestolatek zajmujący eksponowane stanowisko w jednej z międzynarodowych korporacji.

 Tuż przed jego urlopem w miłe piątkowe popołudnie otrzymał wypowiedzenie umowy o pracę, którego zupełnie się nie spodziewał. Zdarzenie to kompletnie wyprowadziło go z równowagi. Nie zgadzał się z podaną przyczyną wypowiedzenia i zdecydował się na rozpoczęcie sporu prawnego z byłym pracodawcą.

W momencie, gdy rozmawialiśmy, był na skraju depresji i uważał, że jego kariera całkowicie się załamała, nic dobrego go już nie czeka i pozostaje tylko skoczyć z przysłowiowego mostu. 

Ponieważ wiele lat zarabiał bardzo dobrze, pozwolił sobie na rozliczne zobowiązania finansowe. Spłacał wysoki kredyt hipoteczny oraz pożyczkę na bardzo drogi samochód. Ponadto był jedynym żywicielem czteroosobowej rodziny, co było elementem znacznie zwiększającym stres.

Jest zrozumiałe, że w takim momencie trudno czuć się komfortowo. Szczególnie trudne są takie sytuacje, kiedy nie spodziewamy się jakichkolwiek zmian i jesteśmy nimi zaskakiwani.

Gdy sprawdziłam horoskop klienta dostrzegłam wpływ bardzo trudnych aspektów kwadratury Urana i opozycji Saturna jeden taki aspekt potrafi nieźle zachwiać naszą życiową łódką, a co dopiero taki zestaw. 

Analiza pokazała również trudny okres w którym jego urodzeniowy Księżyc dostał się w zasięg kwadratury Plutona, co często zwiastuje depresję, zaburzenia nastroju, czy traumy emocjonalne. To planeta głębokich transformacji na wielu życiowych poziomach.

Na szczęście miałam dla klienta dobrą wiadomość: wkrótce miał się spodziewać bardzo dobrych aspektów Jowisza, które miały również związek z jego sektorem zarabiania. Również analiza długoterminowych wpływów wskazała, iż ogólna „krzywa karierowa” klienta cały czas idzie w górę. Należało więc się spodziewać, iż po ustaniu trudnych bieżących wpływów na pewno uda mu się znaleźć satysfakcjonującą, a nawet lepszą od dotychczasowej pracę.

Rzeczywiście sytuacja skończyła się bardzo dobrze. Klientowi udało się zawrzeć z firmą ugodę, w której wynegocjował sobie wysoką odprawę. Ponadto wkrótce otrzymał intratną propozycję pracy dla jednej z firm ze swojej branży. 

Wszystko skończyło się więc po myśli klienta. Był mi bardzo wdzięczny, że wsparłam go trudnym okresie, co pozwoliło mu przetrwać najgorsze chwile bez podejmowania pochopnych decyzji. Stwierdził, że moja prognoza była dla niego światełkiem w tunelu, że dzięki niej wiedział, iż wszystko się dobrze ułoży, co pozwoliło mu utrzymać się na powierzchni i nie popaść w marazm.

Dzięki analizie kosmogramu dowiesz się:

 • Co aktualnie dzieje się w Twojej relacji lub dlaczego nie potrafisz znaleźć odpowiedniego partnera(ki)
 • Jak długo potrwa kryzys i co można z nim zrobić dzisiaj
 • Jaki typ relacji będzie dla Ciebie korzystny i jakie elementy są dla Ciebie kluczowe, by czuć się z kimś dobrze
 • Jakie schematy pojawiają się w Twoim życiu uczuciowym (świadomie i podświadomie)
 • Jakie miejsca na świecie sprzyjają Twoim sektorom odpowiedzialnym za relację

Doradzam klientom w tematach partnerskich od lat, stąd wiem doskonale, jak ważna jest wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa. Już nie musisz zmagać się z tymi tematami w samotności, narażać się na brak dyskrecji, czy uszczypliwe uwagi rodziny i przyjaciół. Możesz liczyć na bycie wysłuchanym bez oceniania i przyklejania łatek.

 1. Podczas sesji najlepiej rozpocząć od sporządzenia pełnej analizy horoskopów obu osób, gdyż pozwala to na lepsze zrozumienie funkcjonowania wzorców partnerskich obu osób. Pełna analiza horoskopu obejmuje wszelkie potencjały zawarte w horoskopie urodzeniowym, dotyczące zarówno życia osobistego, rodzinnego, zawodowego, kariery, zdrowia, dzieci jak i naszego optymalnego miejsca do życia na ziemi. W przypadku, gdy przedmiotem sesji są kwestie partnerskie oczywiście największy nacisk kładziemy na tę sferę.
 2. Następnie omawiamy horoskop porównawczy czyli tzw. synastrie oraz horoskop kontaktowy, który mówi nam o tym, jaki jest cel danego związku.
 3. W dalszej kolejności omawiamy aktualne progresje i tranzyty tj. ogólnie mówiąc – co się będzie działo w naszym życiu partnerskim w najbliższych latach w poszczególnych sferach życia.
 4. Horoskop podpowie nam, czy problem w relacji jest wynikiem cech partnerów, czy czynników zewnętrznych. Dowiemy się również, jak długo problem może potrwać i jakie ewentualne zagrożenia niesie ze sobą.
 5. Warto też przeanalizować, czy nie posiadamy czasem w horoskopie oznak “syndromu ofiary”. W takich sytuacjach bez podjęcia pracy nad sobą, będziemy wikłać się w kolejne toksyczne związki.
 6. Jeśli powodem do konsultacji jest rozpad związku w którym partnerzy mają dzieci, postaram się doradzić najlepszy możliwy w danej sytuacji sposób podziału opieki nad dziećmi z uwzględnieniem ich potrzeb i interesów.

Cena

Pełen horoskop urodzeniowy + partnerski (synastria i kontaktowy) ok 2,5-3 h – 900 zł

Porada astrologiczna (w wybranym aspekcie życia lub na określony okres czasu) ok1 h – 500 zł

 

Miejsce i przebieg konsultacji

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub online.

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji.

Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, wskazane jest nagrywanie przebiegu sesji.

Jakich informacji potrzebuję

Daty urodzenia z miejscem i godziną (jak najdokładniejszą, jaką uda się ustalić).

Czas na zmianę

Często bierność jest najgorszą opcją, dlatego nie zwlekaj z podjęciem tematu i dowiedz się, co możesz zrobić, by naprawić istniejącą relację bądź odnaleźć osobę z którą osiągniesz spełnienie w relacji.

Masz dostęp do precyzyjnego narzędzia, które pomoże Ci wychwycić niuanse i spojrzeć na swoje życie i relacje z nowej perspektywy. 

Pozwól sobie na szczęście

O MNIE

Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze… Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: "Czy ktoś tam mieszka?" Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca. Zaczęłam zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób astrologia stała się moim ukochanym zajęciem.

Opinie klientów

Magdalena
Cudowna Kobieta z pięknym wnętrzem, ogromna wiedza , mnóstwo pozytywnej energii i jasny czysty przekaz.... Piękne nuty dla każdego do zagrania ❣️ Polecam do skorzystania z wiedzy 💪
Klaudia
Wyjątkowe spotkanie, w którym poznałam siebie jeszcze bardziej i pozwoliło mi otworzyć jeszcze szerzej oczy. Wszystko w moich rękach. Dziękuję za taką wiedzę, mam nadzieję, że teraz pokieruje swoim życiem jeszcze lepiej dostając wskazówki. Dziękuję za czas i zaangażowanie.
Basia
Polecam, i to bardzo ☺️ Ania jest wspaniałą, ciepłą kobietą z ogromną wiedzą astrologiczną⭐️💫 z łatwością tłumaczy przesłanie naszych gwiazd w bardzo miłej atmosferze😍 warto się zatrzymać i posłuchać, dzięki Aniu🙏🏻
Barbara
Mega profesjonalistka a dodatkowo przemiła babeczka, tryskająca niesamowitą energią. Polecam każdemu kto chce zgłębić tajemnice swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Wioletta
Wspaniała atmosfera. Ogrom wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób z dużą dawką humoru 🙂 Z czystym sumieniem polecam każdemu! Wioletta
Karolina
Bardzo, bardzo polecam! Wcześniej nie miałam styczności z astrologią, a Ania bardzo klarownie mi wszystko objaśniła. To profesjonalistka przez duże „P”. Wszelkie informacje były trafione w punkt. Czułam jakby ktoś inny wypowiadał na głos moje myśli i emocje. Niesamowite przeżycie. (...)
(czytaj dalej »)
Weronika
Cieplo, fantastyczne umiejetnosci i holistyczne doswiadczenie Ani to niesamowite zrodlo wiedzy, ktore pomaga nadac sens wielu aspektom zycia, ktore do tej pory nie zawsze byly ze soba polaczone i wyjasnione w racjonalny sposob. Dzieki naszemu spotkaniu dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy o (...)
(czytaj dalej »)
Ela
Wszystko układa się tak jak Pani mówiła. Uwielbiam Panią
Alt Altowa
Kontakt z panią Anną , jak i cała konsultacja jest niezwykła!!! Pani ma wspaniałą energię, potrafi otworzyć oczy na wiele spraw, pokierować myśli na nowe tory i wyjaśnić wiele tematów. Sama byłam w tzw. "kropce", gdy decydowałam się na rozmowę; teraz, gdy większość się (...)
(czytaj dalej »)
Magda
Cudowna, pełna pozytywnej energii kobieta..wie jak zarazić chęcią do działania i jak przekazać nuty naszego życia... Idź , posłuchaj, zagraj według własnej melodii ale z nut planet.... Polecam każdemu po to żeby zrozumieć dlaczego
Tom
Bardzo cenna i inspirująca wiedza. Ania potrafi nawet najtrudniejsze technicznie zagadnienia omówić w taki sposób, że wszystko staje się jasne jak Słońce.
Dorota
Ten kurs zmienił moje postrzeganie rzeczywistosci.
Marek
Extra zajęcia, 2 a niekiedy 3 godzinne wykłady mijały nie wiedzieć kiedy. Super było to, że pracowaliśmy na swoich horoskopach, każdy mógł zrozumieć jak pracuje jego horoskop w kontekście omawianego na lekcji materiału. Świetna ekipa i super atmosfera.
Magda
Zajęcia na kursie pomogły mi odnaleźć moje życiowe przeznaczenie. Wcześniej nie wiedziałam co chcę robić w życiu, miotałam się od jednaj pracy do drugiej, traciłam czas w bezsensownych związkach. Teraz wreszcie wiem co i dlaczego jest dla mnie najlepsze.
Gosia
Niesamowite zajęcia, zaczęłam inaczej patrzeć na Świat...
Wojciech
Super kurs, ciekawie, treściwie, życiowo no i na wesoło. Super ludzie, nikt nie czuł się gorszy z powodu wieku, umiejętności czy wykształcenia. No i ta impreza na zakończenie kursu 😉
Aleksandra
Miałam przyjemność poznać Anie na warsztatach rozwojowych. Cudowna energią z burza loków na głowie. Wykłady z nią słuchało się z otwarta buzią. Chciało się jeszcze i jeszcze. Po spotkaniu z nią wiedziałam juz ze będzie moją przewodniczka po gwiazdach i planetach.
Monika
Kurs "Interpretacja Horoskopu" w którym uczestniczyłam przeprowadzony był w sposób profesjonalny a jednocześnie pełen luzu. Prowadząca astrolog jest osobą która szybko daje się polubić. Duża ilość wiedzy jaką przekazuje jest podzielona w przejrzysty, logiczny i spójny sposób - (...)
(czytaj dalej »)
Gosita
Wiedza którą ma Ania, nie tylko jest niesamowita ale i też jest ogromna ! W cudowny sposób opowiada o astrologii, tłumaczy zależności i przekazuje wiedzę. Po Astro Szkole można się spodziewać jednego w życiu - jak się tylko skończą wykłady będziesz z niecierpliwością czekać na (...)
(czytaj dalej »)
Agnieszka
Uwielbiam zajęcia Ani! Nie zawsze wiedza idzie w parze z umiejętnością jej sprzedania, ale u Ani obie te rzeczy idą ramię w ramię! Swą ogromną wiedzę podaje w sposób lekki, z poczuciem humoru ale i bardzo merytorycznie. Gorąco polecam zajecia w DarAstro jeśli jesteście zainteresowani (...)
(czytaj dalej »)
Joanna
Bardzo ciekawa rozmowa.. Pani Ania nie tylko przedstawia mapę możliwości ale przede wszystkim uświadamia w wielu kwestiach na które wcześniej nie zwracało się uwagi.. Niesamowita energia! Konsultacja przeprowadzona na "luzie" ale bardzo merytorycznie. Polecam każdemu! 😊🤗
Aleksandra
Czy ten facet jest odpowiedni? Kiedy zajść w ciąże, albo kiedy bardziej uważać żeby nie zajść 😂 Czy ta praca jest odpowiednia? Kiedy założyć działalność? Jaki jest mój (...)
(czytaj dalej »)
Helena
Kiedy nie masz pewności w którą stronę pójść.., czy teraz jest dobry czas na zmianę…Na te i wiele innych pytań pomoże Ania. Bardzo trafnie i w punkt dojdziecie do sedna sprawy. Niejednokrotnie patrzymy tylko z jednej perspektywy. A gdyby tak spojrzeć jakby z góry i zobaczyć wszystkie (...)
(czytaj dalej »)
Ewa
Profesjonalna sesja, u mnie 3,5 h. wiele sie dowiedzialam o sobie i swoich mocnych stronach. pomogła w wyborze kierunku do rozwoju. 🙂 Ania ma niesamowita wiedzę i potrafi opowiadać (...)
(czytaj dalej »)
Wojciech
Pełen profesjonalizm!! Polecam z ręką na sercu. Poza tym Ania, oprócz tego, że jest świetnym astrologiem, jest też wspaniałą kobietą!!
Oskar
Z pewnością warto porozmawiać i zobaczyć 🙂
Jadwiga
Nie wiem, co sprawiło mi większą radość — profesjonalne i bardzo interesujące czytanie mojego horoskopu, rozmowy o sprawach przeróżnych czy oglądanie Ani w swoim żywiole? Nigdy nie miałam styczności z astrologiem, ale chyba udało mi się trafić na prawdziwy diament! Polecam z (...)
(czytaj dalej »)
Małgorzata
Zawsze warto jest mieć mapę w ręku żeby iść przez życie, jeszcze jeśli jest ktoś, kto Ci powie jak ja odczytać to możesz czuć się spokojny i bezpieczny. Ja właśnie z taka mapa wyszłam od Ani. Zaopiekowana. Szczęśliwa . Spokojna. Ania doskonale zna się na astrologii widać, że (...)
(czytaj dalej »)
Tomasz
Dziękuję BARDZO Pani Aniu!!! 😀 Niesamowite jest to, co jest zapisane w Gwiazdach! Teraz śmielej idę przez życie i wiem dokąd!
Artur
Korzystam z usług astrologa od ponad 15 lat. W przypadku Ani wiedza i doświadczenie łączy się z jej dystansem, empatią i przyciągającą osobowością. Komu mogę to polecam
Paweł
Cóż mogę powiedzieć….szok, ale taki pozytywny!:) polecam! jeszcze raz dziękuję za cenne słowa! Wszystkiego Dobrego! 🙂
Sandra
Niesamowita osobowość ! 😊💫 Pełen profesjonalizm ! Polecam !(czytaj dalej »)
Tomasz
Jeśli trafiłeś / trafiłaś tu i zastanawiasz się nad sobą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Koniecznie musisz umówić się na sesję. Dostaniesz na niej wszystko to, czego potrzebujesz 🙂
Aja Iskra
Ten czas jest czasem zastanawiania się nad sobą… Czasem zmiany – przede wszystkim siebie… zmiany swojego myślenia, czucia, robienia… Czy zastanawialiście się nad tym… Nie nad tym – “co ja mogę zdobyć w tym świecie?”, tylko “CO JA MOGĘ DAĆ TEMU ŚWIATU?”, co ja mogę (...)
(czytaj dalej »)
Monika
Ciekawa, inspirujaca rozmowa.