KOZIOROŻEC- PROGNOZA NA 2022

Ostatnie lata były dla większości Koziorożców niezwykłe.
W ich znaku znajdował się zarówno jego władca Saturn jak i Król Podziemia Pluton. Wpływ tych planet wielu z Was mógł przynieść nowe życie, nowe projekty, zaszczyty, przyrost mocy, jednak dla niektórych osób działanie tych planet mogło być zbyt intensywne. Te osoby będą mogły już odetchnąć z ulgą.
W roku 2022 tylko Koziołki z samej końcówki znaku będą jeszcze doświadczać transformujących wpływów Plutona, warto więc, aby świadomie i na jak najwyższym poziomie wykorzystały ten czas.
Działanie tej planety jest trudne, jednak zazwyczaj najbardziej istotne rzeczy w naszym życiu dzieją się właśnie podczas aktywności Plutona. Pełną ocenę zdarzeń które miały miejsce podczas jej wpływu, mamy jednak dopiero po dłuższym czasie.
Koziorożce z II dekady znaku będzie z kolei wspomagał pięknym trygonem innowacyjny i szalony Uran, dzięki jego harmonijnym wpływom wzrasta nasza kreatywność, odwaga do podejmowania niestandardowych działań i twórczych poszukiwań.
W pierwszej połowie roku wesprze Koziorożce również Jowisz, jednak w drugiej połowie roku warto będzie się wystrzegać tendencji do nadmiarowych zachowań, które lubią wnosić do naszego życia jego napięciowe aspekty.
*Większość uwag można odnieść nie tylko do Koziorożców solarnych, ale i osób z silną obsadą tego znaku w swoim horoskopie.
Oczywiście musimy pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnych układów w horoskopie urodzeniowym. Bez dokładnych danych urodzeniowych możliwa jest tylko ramowa prognoza.
Umów się na sesję