PANNA – prognoza na 2022

Na tle ogólnego kosmicznego bałaganu panującego w 2021 roku Panny miały nie najgorzej.

Wspierane pozytywnymi wpływami wzmacniającego energetycznie Plutona i pomysłowego i niepokornego Urana zniosły trudny 2021 rok w całkiem dobrej formie.
Dla niektórych z nich dokuczliwą mogła być jedynie opozycja Neptuna, która rozsądnym Pannom potrafiła odebrać nieco ukochanego rozsądku.
W 2022 roku z „odlecianymi” wpływami tej planety będą miały do czynienia już tylko Panny z ostatniej dekady znaku.
Ponieważ do znaku Ryb wkroczy również Jowisz i w kwietniu spotka się tam z Neptunem warto mieć na uwadze, iż zmiksowany wpływ tych planet w napięciowej odsłonie potrafi dać naprawdę nieprawdopodobny odlot, co dla bardzo konkretnych Panien może być nowym doświadczeniem.
Ponieważ obie te planety wzmacniają nasze tendencje do pochopnych działań, odrealnienia, lekkomyślności, pseudoduchowości i ogólnego „odjechania” warto, aby drogie Panny z właściwym sobie rozsądkiem miały na uwadze konieczność trzymania się realiów, tak aby wpływ tych planet został zrealizowany maksymalnie konstruktywnie.
Warto wykorzystać ten czas na twórczość, podróże, pomoc innym osobom czy rozwój duchowy prowadzony w bezpiecznych warunkach, tak aby nie narażać się na bolesne przebudzenie. Jest to tym bardziej istotne, iż Panny nie będą w tym roku szczególnie wspierane przez odpowiedzialnego Saturna.
*Większość uwag będzie dotyczyła nie tylko Panien solarnych, ale i osób z silną obsadą tego znaku w swoim horoskopie.
Oczywiście musimy pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnego układu w horoskopie urodzeniowym. Bez dokładnych danych urodzeniowych możliwa jest tylko ramowa prognoza.
Umów się na sesję