Problemy wychowawcze

Twoje dziecko sprawia problemy? Może ma kłopoty w nauce? Izoluje się od członków rodziny? Czujesz się bezsilny w tej sytuacji? Nie wiesz co masz robić? Martwisz się o przyszłość swojego dziecka? Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić.

Wielu rodziców, szczególnie rodziców nastolatków, ale nie tylko, gdyż problem może dotyczyć dzieci w każdym wieku, doświadcza w pewnych momentach swojego życia tak zwanej „bezsilności wychowawczej”.

Z naszymi do tej pory całkiem „grzecznymi” dziećmi zaczyna się dziać coś dziwnego. Zaczynają one przejawiać destrukcyjne zachowania, agresję lub przeciwnie następuje nagłe zamknięcie się w sobie i nie możliwość porozumienia z dzieckiem.

Zastanawiamy się co robimy nie tak, Poddajemy pod wątpliwość swoje kompetencje rodzicielskie, szukamy rad u członków rodziny, psychologów, a nawet psychiatrów.

Niekiedy takie zachowania mogą wynikać z trudnych tranzytów bądź progresji, które przechodzi dziecko. Na planie realnym objawia się to właśnie zmianą sposobu zachowania, na taki który nas niepokoi.

Mamy wrażenie że tracimy z naszym dzieckiem kontakt. Często towarzyszy temu poczucie bezsilności, a z nawet zdarza się że i nam potrafią „puścić nerwy”.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Astrologia pozwala nam na ustalenie tzw trudnych momentów dla naszego dziecka.
  2. Niekiedy są to standardowe tranzyty związane z cyklami rozwoju człowieka, które nasze dziecko przechodzi trudniej z powodu specyficznej konstrukcji swojego horoskopu urodzeniowego. Jak wiadomo na przypad etap buntu Dwulatka przechodzą wszystkie dzieci, jednak niektóre doświadczają go w sposób łagodny, a niektóre wręcz przeciwnie.
  3. Im bardziej planety osobiste w horoskopie naszego dziecka będą połączone napięciowymi aspektami z planetami pokoleniowymi o trudnym działaniu, tym trudniej będą przebiegały cykle rozwojowe naszego dziecka.
  4. Niektóre trudne zachowania naszych dzieci, mogą nam się wydać znajome z naszego własnego dzieciństwa. Jest to związane z tym, że bardzo często dziedziczymy pewne charakterystyczne elementy horoskopu rodziców. Pewne aspekty przechodzą wręcz z pokolenia na pokolenie, stąd np. pojawiają się z twierdzenia, że „nasz Stasiu zachowuje się zupełnie jak wujek Janek”.
  5. Znajomość horoskopu własnego dziecka bardzo ułatwia proces wychowawczy. Przestajemy się dziwić pewnym zachowaniu naszych dzieci. Nie wymagamy już od nich rzeczy które są dla nich niemożliwe do wykonania, z racji takiej, a nie innej konstrukcji horoskopu. Horoskop Jesz przecież niczym innym jak symbolicznym zapisem osobowości dziecka. Jak to mawiał Carl Gustav Jung, wielki entuzjasta astrologii: „ astrologia jest sumą wiedzy psychologicznej starożytności”.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które podpowiedzą Ci jak możesz pomóc sobie i swojemu dziecku w przypadku problemów wychowawczych, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję