BARAN – ramowa prognoza na 2022

Drogie Baranki – ostatnie lata dla większości z Was mogły nie być łatwe…

Barany z pierwszych dwóch dekad mogą już odetchnąć ulgą, natomiast te urodzone w dniach 15-19 kwietnia z muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, gdyż nadal podlegają trudnym wpływom transformującej planety Pluton.
Jej działanie nie zawsze odbieramy jako przyjemne zwłaszcza w sytuacji, gdy mamy do czynienia z aspektami napięciowymi.
✨

Bardzo często jej pozytywne działanie jesteśmy w stanie ocenić dopiero z perspektywy, natomiast w trakcie jej działania odczuwamy napięcie, doznajemy istotnych przemian w sytuacji życiowej często towarzyszą nam trudne emocjonalnie przeżycia.

Na szczęście drogie Baranki, możecie liczyć na stabilizujący wpływ Saturna, który może pomóc uchronić się od podejmowania pochopnych decyzji.
Od połowy maja większości baranów humor poprawi wkraczający w ten znak i Jowisz.
Jowisz uchodzi w astrologii za planetę beneficzną.

Pod jego wpływem rośnie nasz optymizm, pojawia się chęć rozwoju, ekspansji niesie nas w świat, planujemy dalekie podróże i te fizyczne i te duchowe.

Musimy jednak pamiętać, że przede wszystkim daje dużo, a dopiero w drugiej kolejności dobrze.

Będąc pod jego wpływem często mamy tendencje do przesady i huraoptymizmu, warto więc wystrzegać się tendencji do pochopnych działań. Oczywiście pamiętamy zawsze, iż sporządzenie dokładnej prognozy jest  możliwe tylko wtedy, gdy dysponujemy pełnymi danymi urodzeniowymi. Bez tych danych możliwa jest tylko bardzo ramowa prognoza.

Umów się na sesję