RAK – prognoza na 2022

Czy Raczki już mogą definitywnie odetchnąć?

Wymęczone opozycjami Saturna i Plutona, Raki znajdą w tym roku wreszcie chwilę wytchnienia.
Tylko raczki z samej końcówki znaku mogą jeszcze doświadczać transformujących wpływów Plutona.
✨Działanie tej planty rzadko odbieramy jako przyjemne zwłaszcza w sytuacji, gdy mamy do czynienia z aspektami napięciowymi.
Bardzo często jej pozytywne działanie jesteśmy w stanie ocenić dopiero po pewnym czasie, gdy emocje opadną i zaczynamy dostrzegać pozytywy nowej sytuacji, natomiast w trakcie jej działania odczuwamy napięcie, doznajemy istotnych przemian w sytuacji życiowej, często towarzyszą nam naprawdę trudne emocjonalnie przeżycia, poczucie straty i ponure nastroje.
✨Na szczęście Raczki będzie wspomagał pięknym trygonem rozmarzony Neptun, dzięki czemu łatwiej im będzie znieść niedogodności wymuszanych przez Plutona transformacji. Dzięki jego harmonijnym wpływom wzrasta nasza kreatywność, poczucie piękna i wrażliwość. Znacząco wzrasta nasza empatia i poczucie jedności ze światem.
Również wejście Jowisza do znaku Ryb jest korzystne dla wszystkich zodiakalnych Raków. Wniesie sporo nadziei, radości i nowych pomysłów. Powieje optymizmem i poprawi się też ogólne samopoczucie skłonnych do melancholii Raczków.
✨Kreatywność i zdolność do niestandardowych rozwiązań będzie u Raków w tym roku na naprawdę wysokim poziomie.
Tak więc dla Raków z obu pierwszych dekad znaku rok zdecydowanie lepszy niż poprzednie. Raczki z ostatniej dekady muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, jednak nastrój też będzie dużo lepszy niż w poprzednich latach.

Większość uwag można odnieść nie tylko do Raków solarnych, ale i osób z silną obsadą tego znaku w swoim horoskopie.

Oczywiście musimy pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnych układów w horoskopie urodzeniowym. Bez dokładnych danych urodzeniowych możliwa jest tylko ramowa prognoza.
Umów się na sesję