STRZELEC – prognoza na 2022

Strzelce z pierwszych dwóch dekad, definitywnie już wyzwolą się spod działającej nieco depresyjnie i osłabiającej siły życiowe kwadratury Neptuna. Poczują powiew optymizmu i nowej energii.
Jedyne czego muszą się wystrzegać to tendencji do przesady i do lekkomyślności zwłaszcza w pierwszej połowie roku, gdyż napięciowe aspekty Jowisza – naszego horoskopowego hurraoptymisty – mogą je popychać do nieprzemyślanych i przesadnych działań, do czego Strzelce i tak mają talent, nawet bez tych tranzytów.
Druga połowa roku będzie zdecydowanie lepsza, gdyż Jowisz wkroczy do ognistego Barana, co będzie dla Strzelców korzystną wiadomością.
Strzelce z III dekady będą jeszcze niestety męczone wpływem napięciowej kwadratury Neptuna irytującego kwinkunksa Urana. Wpływy tych planet mogą wywoływać brak stabilności emocjonalnej, górki i dołki nastrojów, tendencję do czarnowidzenia przeplataną z okresami nadmiernego entuzjazmu itp.
Plusem jest obecność stabilizującego sytuacją sekstylu Saturna.
Saturn nasz surowy, ale sprawiedliwy nauczyciel będzie dyscyplinował i trzymał w ryzach rozbiegane myśli i jest szansa, że zapobiegnie podejmowaniu nazbyt chaotycznych działań.
Dobre aspekty tej planety często przynoszą awanse lub zmiany pracy.
Warto jednak wnikliwie zapoznać się z ofertą, zanim podejmiemy ostateczną decyzję, gdyż ocena sytuacji u Strzelców nie jest w tym roku w najlepszej kondycji.
*Większość uwag można odnieść nie tylko do Strzelców solarnych, ale i osób z silną obsadą tego znaku w swoim horoskopie.
Oczywiście musimy pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnych układów w horoskopie urodzeniowym. Bez dokładnych danych urodzeniowych możliwa jest tylko ramowa prognoza.
Umów się na sesję