Toksyczny związek i przemoc w związku.

Marzy Ci się szczęśliwy i pełen miłości związek? Twoja relacja jest daleka od ideału? A może masz wrażenie, że tkwisz w toksycznej relacji? Chcesz się temu bliżej przyjrzeć, a może nawet chciałbyś coś zmienić? Napisz - dowiesz się jak mogę Ci pomóc.

Szczęśliwy i pełen miłości związek to chyba marzenie każdego z nas. Niestety wiele osób dotyka trauma jaką jest przemoc w relacji. Nie zawsze jest to przemoc fizyczna, nie mniej dotkliwe są słowa i zachowania partnera pozbawiające nas poczucia własnej wartości. Żyjąc w toksycznym związku tracimy poczucie atrakcyjności, przestajemy wierzyć w siebie i w to, że istnieje prawdziwa miłość. Zaczynamy wierzyć w to, że „taki nasz los”, że jesteśmy nic nie warci, a więc nie zasługujemy na nic lepszego.

Jak rozpoznać toksyczny związek?

Nie zawsze jest to łatwe – zazwyczaj trudno nam obiektywnie ocenić swoje położenie, jeżeli patrzymy z miejsca, w którym się znajdujemy. Nierzadko jesteśmy tak bardzo zaślepieni emocjami, że nie dostrzegamy jak podle traktuje nas partner. Nie widzimy jak nas wykorzystuje, poniża, wbija w poczucie winy, gasi nasz entuzjazm i radość życia. Często jeszcze usprawiedliwiamy partnera przed innymi osobami… Przecież tak bardzo go kochamy… za bardzo…

Pierwsze sygnały ostrzegawcze dostajemy zazwyczaj od otoczenia i od naszego organizmu. Jeżeli rodzina, przyjaciele, osoby, którym ufamy zgodnie sygnalizują „ten związek nie jest dla Ciebie dobry” , podając przy tym konkretne argumenty, to jest to ewidentny sygnał ostrzegawczy.

Nasz organizm też często nam podpowiada, że coś jest nie tak – z niewiadomego powodu zaczyna nam się sypać zdrowie – mimo, że wszystkie badania wychodzą „idealnie”. W ogóle samo to, że musimy usprawiedliwiać i tłumaczyć zachowania partnera przed rodziną czy przyjaciółmi, a często i przed sobą samym – jest znaczącym wskaźnikiem, że coś jest nie tak…

Oczywiście podjęcie decyzji o wyjściu z toksycznej relacji nie jest łatwe. Często zadajemy sobie pytanie co dalej? Co mam dalej robić? Czy jeszcze ułożę sobie życie? Czy dam sobie radę finansowo? Jak poradzę sobie z rolą samodzielnego rodzica?

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, jestem w stanie odpowiedzieć na większość tych pytań i doradzić możliwie najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie.
  2. Jestem w stanie określić czy Twój partner posiada patologiczne cechy osobowości, czy może jest toksyczny tylko dla Ciebie i w związku z tym w pierwszej kolejności trzeba popracować nad sobą samym, a dopiero w dalszej nad związkiem.
  3. Mogę też sprawdzić czy nie posiadasz czasem w horoskopie oznak „syndromu ofiary”. W takich sytuacjach bez podjęcia pracy nad sobą, będziesz wikłać się w kolejne toksyczne związki. Zmiana partnera nic w takim przypadku nie daje, gdyż przenosimy chore wzorce do kolejnych relacji.
  4. Świadomość istniejących mechanizmów zachowań ludzkich, często umożliwia uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  5. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej, nie zastępuje jednak niezbędnej w tym przypadku pomocy psychologicznej czy prawnej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 1-2 tygodni,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które podpowiedzą Ci jak możesz sobie pomóc w tej trudnej sytuacji, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję