WAGA – prognoza na 2022

Ostatnie lata dla wielu Wag mogły nie być szczególnie łatwe. Wagi z pierwszych dwóch dekad mogą już generalnie odetchnąć ulgą.
Te urodzone w dniach 20-23 września muszą się jednak jeszcze uzbroić w cierpliwość, gdyż nadal podlegają transformującemu działaniu Plutona.
Działanie tej planety rzadko odbieramy jako przyjemne, zwłaszcza w sytuacji, gdy mamy do czynienia z aspektami napięciowymi.
Bardzo często jej pozytywne działanie jesteśmy w stanie ocenić dopiero z perspektywy, natomiast w trakcie oddziaływania odczuwamy napięcia, doznajemy istotnych przemian w sytuacji życiowej, często towarzyszą nam trudne emocjonalnie przeżycia.
Na szczęście, drogie Wagi bardzo sprzyja Wam Saturn. Możecie liczyć na jego spokój i rozsądek, który pomoże uchronić się od podejmowania pochopnych i nieprzemyślanych decyzji.
Jedynie w połowie maja warto będzie być szczególnie uważnym, gdyż Waga odczuje nadmierną stymulację spowodowaną opozycją Jowisza. Jowisz uchodzi wprawdzie w astrologii za planetę beneficzną, jednak musimy pamiętać, że jest też Mistrzem Przesady i przede wszystkim daje dużo, a dopiero w drugiej kolejności dobrze.
Pod jego wpływem rośnie nasz optymizm, pojawia się chęć rozwoju, ekspansji niesie nas w świat, itp. – jednak mamy wtedy również skłonność do zbyt optymistycznej oceny sytuacji. Warto o tym pamiętać przy podejmowaniu szczególnie istotnych decyzji życiowych, gdyż również Neptun zodiakalny Mistrz Iluzji niespecjalnie Wam sprzyja.
*Oczywiście musimy pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnego układu w horoskopie urodzeniowym. Bez dokladnych danych urodzeniowych możliwa jest tylko ramowa prognoza.
Umów się na sesję