Życie w trójkącie

Spotykasz się z dwiema osobami i masz problem z wyborem? A może jesteś w związku, a pojawiła się inna ważna osoba? Źle się z tym czujesz? Nie potrafisz się odnaleźć w tej sytuacji? Zobacz jak mogę pomóc.

Gdy pojawia się w naszym życiu uczucie do osoby, która już jest w relacji, pojawiają się w naszej głowie i sercu sprzeczne uczucia. Z jednej strony emocje pchają nas w objęcia ukochanej osoby, a z drugiej przeżywamy stress związany z koniecznością ukrywania się, z brakiem społecznego uznania dla naszej miłości. Cierpimy, gdyż mamy świadomość, że krzywdzimy inne osoby. Są to naprawdę przykre i bolesne doświadczenia. W takich sytuacjach często jesteśmy obiektem nienawiści i bardzo krzywdzących opinii ze strony osób „nie będących w temacie”.

Bywa i tak, że temat dotyka nas od drugiej strony… Oto nasz ukochany partner/partnerka, któremu ufaliśmy bezgranicznie, okazał się być człowiekiem pełnym słabości i nieuczciwym wobec nas…

Zdarzają się też związki trój i wielokątne za zgodą i pełną aprobatą partnera. Wbrew powszechnemu mniemaniu, życie w mniej lub bardziej oficjalnym „wielokącie” wcale nie jest takie rzadkie. Niekiedy te związki trwają latami. Generalnie jest to głównie problem kulturowy – wiele kultur dopuszcza poligamiczne związki. W każdym bądź razie, temat nie jest aż tak oczywisty, na jaki na pierwszy rzut oka wygląda i często wymyka się jednoznacznym ocenom.

Musimy pamiętać o tym, ze miłość, a związek to zupełnie dwie różne sprawy… W historii świata niezmiernie rzadko zawierano związki z miłości. Związek to kontrakt społeczny, w którym zobowiązujemy się ko konkretnych świadczeń i zachowań wobec partnera, a przecież nie da się zakontraktować miłości…

Żyjesz w „trójkącie”? Nie jesteś już w stanie funkcjonować w dotychczasowym „układzie”? Kochasz je obie/ ich obu? Nie chcesz nikogo ranić i kłamać? Nie wiesz co zrobić?

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, jestem w stanie określić, głębsze podłoże i przyczynę pojawienia się w Twoim życiu „trójkąta”.
  2. Jestem w stanie określić jak długo mniej więcej dana sytuacja będzie trwała i czy, ew jakie niesie zagrożenia dla dotychczasowego „głównego” związku.
  3. Nie powiem z którym partnerem/partnerką będzie Ci lepiej, ale mogę powiedzieć „jak” Tobie z daną osobę będzie.
  4. Mogę pomóc w identyfikacji zarówno płaszczyzn porozumienia, jak i płaszczyzn konfliktu.
  5. Zbadanie horoskopów wszystkich partnerów oraz horoskopów kontaktowych umożliwi nam lepszą ocenę sytuacji i pozwoli na możliwie najbardziej etyczne rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
  6. Świadomość istniejących mechanizmów często umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  7. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 1-2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które podpowiedzą Ci jak postępować w tak delikatnej sytuacji, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję