Pomoc dla biznesu

Masz wrażenie, że Twoja firma nie rozwija się już tak dynamicznie jak kiedyś? A może masz problemy finansowe czy personalne w swoim przedsiębiorstwie? Zastanawiasz się nad zatrudnieniem kolejnych pracowników? Sprawdź w jaki sposób mogę Cię wesprzeć w podejmowaniu biznesowych decyzji.

W dawnych czasach astrologia – „królewska wiedza” dostępna była tylko na dworach władców. Obecnie mamy szanse korzystać z jej dorobku w dużo szerszym zakresie.

Nie jest tajemnicą, iż nadal wielu mężów stanu i geniuszy biznesu wspiera się w swoich działaniach wiedzą astrologiczną. Z tego względu, że w mainstreamie astrologia funkcjonuje jako wróżbiarstwo i jest konotowana z horoskopami z gazet, tylko niewielki procent ludzi zdaje sobie sprawę czym naprawdę jest „królewska wiedza” i na jakich zasadach funkcjonuje.

Ponieważ posiadam duże – ponad 28 letnie doświadczenie w pracy w biznesie, doskonale wiem jak wykorzystać wiedzę astrologiczną dla celów wsparcia zarządzania i optymalizacji procesów decyzyjnych w firmie.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki narzędziom astrologicznym jestem w stanie określić, optymalne daty dla rozpoczynania przedsięwzięć biznesowych, zakładania spółek, podpisywania ważnych umów itp.
  2. Mogę doradzić w procesie rekrutacji pracowników oraz wspomóc proces budowy zespołów
  3. Świadomość istniejących mechanizmów zazwyczaj umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  4. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 400 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 1-2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz wartościowych informacji które pomogą Ci w podejmowaniu istotnych biznesowych decyzji, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję