Brak dziecka

Staracie się o dziecko? Wasze starania nie przynoszą rezultatów pomimo podjęcia wielu terapii medycznych? Masz wrażenie, że wskutek tej sytuacji cierpi jakość Waszego związku? Dowiedz się jak mogę Wam pomóc.

Niemożność poczęcia potomstwa jest jednym z najtrudniejszych życiowych doświadczeń. Wiele par latami bezskutecznie stara się o dziecko.

Często te starania powodują napięcia i stresujące sytuacje w życiu partnerów. Przychodzą nam do głowy różne destrukcyjne i wytwarzające negatywne schematy myśli, że coś z nami jest nie tak, że nie jesteśmy „w pełni kobietą” czy „w pełni mężczyzną”.

Zastanawiamy się co robimy nie tak, że inni mogą cieszyć się szczęściem posiadania dziecka, a my jesteśmy tego pozbawieni…

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Astrologia pozwala nam na ustalenie przybliżonych dat, w których poczęcie potomstwa będzie bardziej prawdopodobne.
  2. Służą temu różne techniki Astrologiczne. Sprzyjające momenty do zajścia w ciążę pokażą nam zarówno tranzyty jak i progresję.
  3. Możliwe jest również określenie Korzystnych dla poczęcia dni poprzez obliczanie tak zwanego cyklu Jonasa.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które mogą Ci pomóc w staraniach o dziecko, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję