Brak pracy

Dostałeś wypowiedzenie? Straciłeś pracę? A może od dłuższego czasu bezskutecznie szukasz pracy, czy może chcesz ją zmienić i nie możesz znaleźć nic satysfakcjonującego? Sprawdź w czym mogę być dla Ciebie pomocna.

Utrata pracy to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Zachwiane zostaje nasze poczucie bezpieczeństwa i to nie tylko tego finansowego. Często mamy wrażenie , że tracimy również swoją pozycję społeczną. Pojawia się poczucie niesprawiedliwości i krzywdy, zastanawiamy się dlaczego to właśnie nas zwolniono, czy rzeczywiście byliśmy najsłabszym ogniwem w dziale? Analizujemy co z nami jest nie tak, w konsekwencji tracimy poczucie własnej wartości, co jeszcze bardziej utrudnia znalezienie nowej pracy. Zaczynają się pojawiać objawy obniżonego nastroju, pogarsza nam się samopoczucie, mogą się nawet pojawić zaburzenia depresyjne.

Jeżeli pozostajemy bez pracy dłużej, pojawiają się często naciski ze strony rodziny, by jak najszybciej wrócić do pracy. Niekiedy zmuszeni jesteśmy wysłuchiwać uszczypliwych uwag na swój temat. Problem ten dotyczy w szczególności mężczyzn, których w naszej kulturze w większym stopniu obarcza się obowiązkiem utrzymania rodziny.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki narzędziom astrologicznym jestem w stanie określić, jak długo w przybliżeniu potrwa poszukiwanie pracy,
  2. Mogę podpowiedzieć w jakiej dziedzinie praca będzie dla Ciebie rozwojowo najlepsza, ew jakie jeszcze możliwości zarobkowania przewidziane są w Twoim horoskopie.
  3. W niektórych przypadkach, może istnieć sytuacja, że nasze miejsce zamieszkania nie jest korzystne dla naszej kariery zawodowej – wtedy możliwe jest znalezienie optymalnego dla nas w tym zakresie miejsca, o ile oczywiście sytuacja życiowa umożliwia zmianę miejsca zamieszkania.
  4. Świadomość istniejących mechanizmów często umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  5. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

Warto też pamiętać o tym, że kiedy jesteś zestresowany brakiem pracy, prawdopodobieństwo tego, że sięgniesz po alkohol, papierosy czy inne używki jest znacznie większe, dlatego warto zawsze znaleźć alternatywny sposób na rozładowanie stresu, np. wolontaiat, hobby czy sport.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 1-2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które podpowiedzą Ci jaki kierunek rozwoju zawodowego będzie dla Ciebie najbardizej korzystny i pomogą Ci skupić się na znalezieniu właściwej dla Ciebie pracy, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję