BYK – ramowa prognoza na 2022

Czy wszystkie Byczki będą mogły już uwolnić się od hamujących wpływów Saturna i wytrącających z równowagi wpływów Urana?

Byki z pierwszej dekady znaku mogą się już definitywnie uwolnić od hamujących wpływów Saturna, których doznawały przez cały 2021 r.

Tak więc cała naprzód! ❤️

 

Dla Byków z II dekady znaku, zeszły rok mógł być trudny ze względu na to, że ich słońce podlegało wpływowi kwadratury Saturn Uran niosącej wiele sprzeczności.
Uran to Rewolucjonista, a Saturn to Główny Hamulcowy, tak więc starcie tych dwóch czynników często w naszym życiu realizuje się jako takie buksowanie w miejscu, chcemy – mamy pomysły ale okoliczności nie pozwalają.

Na szczęście te sprzeczne wpływy powoli się kończą. Saturn przesuwa się już w kierunku trzeciej dekady znaku, tak więc Byczki z II dekady będą wreszcie mogły trochę ruszyć z miejsca. 😁

 

Ze względu jednak na silny wpływ Urana warto wystrzegać się nieprzemyślanych decyzji. Tak więc dwa razy zastanówcie się zanim rzucicie pracę lub zerwiecie związek!
Druga połowa roku będzie dla Was dużo lepsza, jednak póki co trzeba się uzbroic w cierpliwość – szczególnie lato może przynieść wiele zaskakujących zwrotów akcji.
Byki z III dekady będą niestety nadal podlegały hamującym wypływom Saturna.
Saturn to Surowy Nauczyciel, więc warto w tym czasie przestrzegać przepisów prawa, nie wdawać się w żadne dwuznaczne biznesy itp.
Plusem jest to, że możecie liczyć na pomocne wpływy Neptuna, Plutona i Jowisza, więc warto wykorzystać ten czas na ciężką pracę, dokonywanie długofalowych zmian, podejmowanie nowych przedsięwzięć, rozpoczynanie biznesów itp.
Tranzyt Urana jeszcze przed Wami, ale tym będziemy się martwić w przyszłym roku.

 

Uwagi dotyczą nie tylko Byków solarnych, ale i osób z silną obsadą tego znaku w swoim horoskopie.

Oczywiście musimy pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnych układów w horoskopie urodzeniowym. Bez dokładnych danych urodzeniowych możliwa jest tylko ramowa prognoza.
Umów się na sesję