Choroba

Otrzymałeś trudną diagnozę dotyczącą Ciebie lub członka Twojej rodziny? Trudno Ci uporać się z tą sytuacją? Zastanawiasz się nad dalszymi działaniami? Sprawdź w jaki sposób mogę być dla Ciebie pomocna.

Moment kiedy lekarz informuje nas o złym stanie zdrowia – naszego lub naszych bliskich, jest jednym z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu.

W taki chwilach kłębią się naszej głowie setki myśli.

Większość z nich jest bardzo obciążająca i ma bardzo negatywne „wibracje”, co powoduje że jeszcze bardziej zaczynamy się stresować i denerwować. Pojawia się strach o przyszłość, a często wręcz o życie.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, możliwe jest w dużej mierze określenie głębszego podłoża choroby.
  2. Możliwe jest również określenie jak długo mniej więcej dana choroba będzie trwała i jakie niesie zagrożenia.
  3. Możliwe jest zbadanie czy nasze aktualne miejsce zamieszkania jest korzystne dla naszego zdrowia oraz poszukanie bardziej sprzyjającego, o ile zaistnieje taka konieczność i jest taka możliwość w przypadku konkretnej osoby.
  4. Analiza astrologiczna będzie pomocna w poszukaniu rozwiązań ułatwiających dostosowanie się do aktualnej sytuacji życiowej.
  5. Analiza astrologiczna nie zastępuje oczywiście w żadnym wypadku terapii medycznej i nie to jest jej celem.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które mogą pomóc Ci w ustaleniu podłoża Twoich problemów zdrowotnych, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję