Biznesowo – covidowe powikłania

Covid przewrócił Twój biznes? Nie wiesz jak pozbierać się po lockdownie? Boisz się kolejnego? Zastanawiasz się czy zwolnić pracowników czy może jeszcze poczekać? A może zastanawiasz się nad zamknięciem firmy? Sprawdź w jaki sposób mogę Cię wesprzeć w podejmowaniu biznesowych decyzji.

Obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich, jednak niektóre dziedziny życia ucierpiały bardziej niż przeciętnie.

Działania i ograniczenia związane z epidemią covid przyczyniły się do kłopotów bardzo wielu przedsiębiorców. Wielu z nich zastanawia się nad zmianą lub zaniechaniem działalności. Niektórzy przenoszą swój biznes do sieci. Jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku?

Ponieważ posiadam duże – ponad 28 letnie doświadczenie w pracy w biznesie, doskonale wiem jak wykorzystać wiedzę astrologiczną dla celów wsparcia zarządzania i optymalizacji procesów decyzyjnych w firmie.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki narzędziom astrologicznym jestem w stanie określić, czy biznes, który prowadzisz jest tym najwłaściwszym dla Ciebie, czy też warto pomyśleć o nowych polach rozwoju.
  2. Mogę zaproponować optymalne daty dla rozpoczynania przedsięwzięć biznesowych, zakładania spółek, podpisywania ważnych umów itp.
  3. Mogę podpowiedzieć jaka forma prowadzenia działalności (działalność jednoosobowa, spółka czy inna forma) jest najbardziej efektywna w Twoim przypadku.
  4. Mogę zbadać, gdzie i na czym będziesz w stanie zarobić oraz od jakich biznesów lepiej, w Twoim przypadku, trzymać się z daleka.
  5. Świadomość istniejących mechanizmów zazwyczaj umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  6. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję “uroków” ani “klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.


Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.


Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 350 zł/h.


Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

 

Umów się na sesję