Depresja

Masz wrażenie, że życie straciło dla Ciebie sens? Czujesz się przytłoczony bieżącą sytuacją życiową? Straciłeś motywację do podejmowania nowych działań? Masz problemy z zarządzaniem codziennymi sprawami? Sprawdź jak mogę Ci pomóc.

Depresja w ostatnich latach wyszła ze strefy tabu.
Do zaburzeń tego typu przyznaje się do wiele osób z pierwszych stron gazet, artystów, celebrytów – choroba nie oszczędza jednak żadnej grupy społecznej. Niekiedy na depresję cierpią osoby, których absolutnie nie posądzalibyśmy o bycie ofiarami tej choroby, gdyż na pozór funkcjonują całkowicie „normalnie”.

Niestety wskutek medialnych dyskusji, często dochodzi do trywializujących uogólnień i daleko idącego spłaszczenia problemu. W związku z tym osoby cierpiące na tę chorobę, często spotykają się z niezrozumieniem otoczenia i zasypywane są tysiącem „dobrych rad”, które tylko pogłębiają ich złe samopoczucie oraz już i tak niską samoocenę.

Oczywistym jest też, że musimy oddzielić temat klinicznej depresji od stanów obniżonego nastroju, często popularnie nazywanych „deprechą”.

Kluczowym jest też rozróżnienie, czy mamy do czynienia ze zjawiskiem przejściowym, czy też jest to kwestia konstrukcji naszego horoskopu urodzeniowego.

Czy w horoskopie „widać” depresję?

Jak najbardziej, jest możliwe stwierdzenie predyspozycji do tej choroby na podstawie horoskopu urodzeniowego.
Świadczą o niej rozliczne konfiguracje różnych czynników. Są znaki i konfiguracje w kosmogramie, które bardziej niż inne predestynują do tej choroby. Nigdy jednak nie jest to jeden czynnik, nie należy więc wyciągać pochopnych wniosków.

W szczególności „lubią się” pojawiać trudne konfigurację Saturna, Neptuna i Plutona do Świateł, Wenus i Merkurego. Również nieharmonijna obsada VI, VIII i XII sektora horoskopu– szczególnie, gdy połączona jest z napięciowymi aspektami powyższych planet, daje „depresyjne” predyspozycje.
Czy mogę zachorować nie posiadając w horoskopie predyspozycji?

Nie. Możliwe jest natomiast okresowe obniżenie nastroju, często nawet bardzo dotkliwe. W takich przypadkach będzie ono efektem napięciowych tranzytów do planet osobistych w szczególności do Księżyca i Merkurego.
Również trudne tranzyty do planet znajdujących się w powyżej wspomnianych sektorach horoskopu, mogą wywoływać taki efekt.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. W przypadku szczególnie dotkliwego obciążenia horoskopu urodzeniowego opcją, którą na pewno warto rozważyć, jest relokacja horoskopu. Dzięki astrokartografii możliwe jest znalezienie optymalnego dla nas miejsca do życia.
  2. Często jest tak, że już sama świadomość istnienia pewnych sprzyjających wystąpieniu depresji czynników w naszym kosmogramie, pomaga nam w zrozumieniu sytuacji w której się znaleźliśmy. Umożliwia nam „odklejenie się” od poczucia winy, bycia nie wystarczająco dobrym itp destrukcyjnych programów, które rujnują nasze dobre samopoczucie, a niekiedy nawet życie.
  3. W przypadku, gdy złe samopoczucie powiązane jest z trudnymi tranzytami, na pewno pomoże nam świadomość, że problem jest przejściowy i wiedza jak długo będziemy musieli się z nim zmagać.
  4. Zazwyczaj pomocna bywa również analiza w jaki sposób kluczowe osoby z naszego otoczenia na nas wpływają. Czy są nam oni w stanie pomóc w naszych problemach, czy raczej będziemy musieli radzić sobie sami? Analiza astrologiczna będzie pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.
  5. Musimy oczywiście pamiętać, iż analiza astrologiczna nigdy nie zastępuje terapii medycznej i nie to jest jej celem.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które rzucą nieco światła na to jak możesz sobie pomóc w depresji, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję