Optymalne Biznesowe Daty

Chcesz założyć firmę, a może przekształcić ją w spółkę?

 

 

Stajesz przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji?

 

 

 

Boisz się, że wystartujesz biznes w „złym momencie”?

Określanie optymalnych dat dla kluczowych biznesowych decyzji

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz biznes albo rozważasz otwarcie własnej firmy, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór odpowiedniej daty dla kluczowych wydarzeń. 

Nawet najlepiej przygotowany biznes rozpoczęty w złym czasie przyniesie tylko rozczarowania, straty i zobowiązania finansowe. Nie mówiąc o stresie, bezsennych nocach i rozgoryczeniu, które przychodzi, gdy świetna oferta lub innowacyjny produkt upada pod ciężarem niekorzystnych okoliczności.

Każdy przedsiębiorca wie, z czym może się wiązać ryzyko w biznesie:

 • Brak płynności finansowej
 • Problemy z dostawcami i podwykonawcami
 • Niespodziewane wahania cen
 • Dynamiczne zmiany przepisów i wymogów
Brak informacji o tym, które terminy będą dla nas korzystne do podjęcia właściwych działań, prowadzi często do odwlekania ważnych decyzji lub pospiesznych nieprzemyślanych ruchów, czego konsekwencją może być utrata płynności finansowej i związany z tym stres.
Wielu z nas usprawiedliwia swoje nietrafione decyzje i obarcza odpowiedzialnością tzw. “warunki rynkowe”, podczas gdy istnieje narzędzie, które może nam pomóc zidentyfikować z dużą dokładnością optymalny moment do podjęcia działania.

Historia Pani Iwony

Kilka miesięcy temu zjawiła się u mnie Pani Iwona która chciała się dowiedzieć, kiedy będzie najbardziej korzystny termin do wypuszczenia pewnego innowacyjnego produktu kosmetycznego, nad którym pracowała od wielu miesięcy. Wcześniej próbowała już wypuścić na rynek dwa inne ekologiczne produkty kosmetyczne, ale pomimo wysiłków i niemałych funduszy na reklamę, sprzedaż utrzymywała się na niskim poziomie. 

Okazało się, że poprzednie daty wypuszczenia produktów na rynek zbiegły się w czasie z retrogradacją Merkurego i Wenus i był bardzo niekorzystny dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć handlowych (Merkury), a w szczególności produktów branży “beauty” (domena Wenus).

Uniknięcie takich niekorzystnych czynników jest możliwe dzięki analizie tranzytów oraz ich wpływu na kosmogram urodzeniowy właścicielki firmy. Wyznaczyłyśmy trzy najbardziej korzystne terminy na przestrzeni następnego kwartału.

Pani Iwona wybrała termin, który nie kolidował z innymi zobowiązaniami firmowymi i dawał przestrzeń do przygotowań. Wypuszczenie tego produktu spotkało się ze świetną odpowiedzią rynku, a klientka była zaskoczona łatwością, z jaką przeszła cały proces. Zupełnie, jakby coś się “odkorkowało” w momencie zmiany układu planet. 

Analiza pod kątem biznesowym zbliżających się tranzytów planet, jak również zastosowanie innych narzędzi analizy astrologicznej (progresji, dyrekcji itp) umożliwia kompleksową ocenę możliwości działania i potencjałów w określonych miesiącach, a nawet konkretnych dniach. Dzięki temu możemy uniknąć podejmowania działań w niesprzyjających terminach.
Narzędzia, którymi dysponuje astrologia umożliwiają również identyfikację działań, które niejako “z definicji” nie będą dla nas korzystne, chociaż w przypadku innej osoby mogą przynieść sensowne rezultaty.

Po sukcesie, jaki wiązał się z wprowadzeniem na rynek ostatniego produktu, firma Pani Iwony osiągnęła pozycję lidera w swoim segmencie rynku, a jej właścicielka została moją stałą klientką.
Przekonała się, że nawet dobre działania i wartościowy produkt wprowadzony na rynek w złym momencie nie przyniesie oczekiwanego zwrotu z inwestycji.

Od tej pory konsultuje wszystkie ważniejsze decyzje biznesowe i – jak sama mówi – osiągnęła wreszcie spokój i uzyskała pewność, że praca, którą wkłada w prowadzenie swojej firmy, przyniesie najlepsze w danej sytuacji efekty.

Optymalne daty które można określić przy pomocy astrologii elekcyjnej

 • Rozpoczynania przedsięwzięć biznesowych
 • Zakładania spółek
 • Podpisywania ważnych umów
 • Organizacji istotnych spotkań i wydarzeń
 • Przeprowadzania restrukturyzacji w firmie
 • Wprowadzania zmian i rekrutacji w zespole
 • I wiele innych…

Cena

Konsultacja 1h – 450zł

Miejsce i przebieg konsultacji

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub online.

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji.

Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, wskazane jest nagrywanie przebiegu sesji.

Jakich informacji potrzebuję

W przypadku osób fizycznych:

 • Datę urodzenia (z miejscem i godziną) osób decyzyjnych w firmie
 • Datę rozpoczęcia działalności gospodarczej

W przypadku osób prawnych:

 • Daty urodzenia (z miejscem i godziną) osób decyzyjnych w firmie
 • Datę podpisania umowy spółki
 • Datę rejestracji przedsiębiorstwa

Masz teraz dostęp do narzędzia, które:

 • Rozwieje niepewność przy podejmowaniu ważnych decyzji
 • Da Ci możliwość ominięcia potencjalnych trudności 
 • Pomoże Ci rozpoczynać ważne przedsięwzięcia w najbardziej sprzyjającym czasie

Pora spojrzeć na czas w inny sposób

O MNIE

Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze… Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: "Czy ktoś tam mieszka?" Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca. Zaczęłam zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób astrologia stała się moim ukochanym zajęciem.

Opinie klientów

Magdalena
Cudowna Kobieta z pięknym wnętrzem, ogromna wiedza , mnóstwo pozytywnej energii i jasny czysty przekaz.... Piękne nuty dla każdego do zagrania ❣️ Polecam do skorzystania z wiedzy 💪
Klaudia
Wyjątkowe spotkanie, w którym poznałam siebie jeszcze bardziej i pozwoliło mi otworzyć jeszcze szerzej oczy. Wszystko w moich rękach. Dziękuję za taką wiedzę, mam nadzieję, że teraz pokieruje swoim życiem jeszcze lepiej dostając wskazówki. Dziękuję za czas i zaangażowanie.
Basia
Polecam, i to bardzo ☺️ Ania jest wspaniałą, ciepłą kobietą z ogromną wiedzą astrologiczną⭐️💫 z łatwością tłumaczy przesłanie naszych gwiazd w bardzo miłej atmosferze😍 warto się zatrzymać i posłuchać, dzięki Aniu🙏🏻
Barbara
Mega profesjonalistka a dodatkowo przemiła babeczka, tryskająca niesamowitą energią. Polecam każdemu kto chce zgłębić tajemnice swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Wioletta
Wspaniała atmosfera. Ogrom wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób z dużą dawką humoru 🙂 Z czystym sumieniem polecam każdemu! Wioletta
Karolina
Bardzo, bardzo polecam! Wcześniej nie miałam styczności z astrologią, a Ania bardzo klarownie mi wszystko objaśniła. To profesjonalistka przez duże „P”. Wszelkie informacje były trafione w punkt. Czułam jakby ktoś inny wypowiadał na głos moje myśli i emocje. Niesamowite przeżycie. (...)
(czytaj dalej »)
Weronika
Cieplo, fantastyczne umiejetnosci i holistyczne doswiadczenie Ani to niesamowite zrodlo wiedzy, ktore pomaga nadac sens wielu aspektom zycia, ktore do tej pory nie zawsze byly ze soba polaczone i wyjasnione w racjonalny sposob. Dzieki naszemu spotkaniu dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy o (...)
(czytaj dalej »)
Ela
Wszystko układa się tak jak Pani mówiła. Uwielbiam Panią
Alt Altowa
Kontakt z panią Anną , jak i cała konsultacja jest niezwykła!!! Pani ma wspaniałą energię, potrafi otworzyć oczy na wiele spraw, pokierować myśli na nowe tory i wyjaśnić wiele tematów. Sama byłam w tzw. "kropce", gdy decydowałam się na rozmowę; teraz, gdy większość się (...)
(czytaj dalej »)
Magda
Cudowna, pełna pozytywnej energii kobieta..wie jak zarazić chęcią do działania i jak przekazać nuty naszego życia... Idź , posłuchaj, zagraj według własnej melodii ale z nut planet.... Polecam każdemu po to żeby zrozumieć dlaczego
Tom
Bardzo cenna i inspirująca wiedza. Ania potrafi nawet najtrudniejsze technicznie zagadnienia omówić w taki sposób, że wszystko staje się jasne jak Słońce.
Dorota
Ten kurs zmienił moje postrzeganie rzeczywistosci.
Marek
Extra zajęcia, 2 a niekiedy 3 godzinne wykłady mijały nie wiedzieć kiedy. Super było to, że pracowaliśmy na swoich horoskopach, każdy mógł zrozumieć jak pracuje jego horoskop w kontekście omawianego na lekcji materiału. Świetna ekipa i super atmosfera.
Magda
Zajęcia na kursie pomogły mi odnaleźć moje życiowe przeznaczenie. Wcześniej nie wiedziałam co chcę robić w życiu, miotałam się od jednaj pracy do drugiej, traciłam czas w bezsensownych związkach. Teraz wreszcie wiem co i dlaczego jest dla mnie najlepsze.
Gosia
Niesamowite zajęcia, zaczęłam inaczej patrzeć na Świat...
Wojciech
Super kurs, ciekawie, treściwie, życiowo no i na wesoło. Super ludzie, nikt nie czuł się gorszy z powodu wieku, umiejętności czy wykształcenia. No i ta impreza na zakończenie kursu 😉
Aleksandra
Miałam przyjemność poznać Anie na warsztatach rozwojowych. Cudowna energią z burza loków na głowie. Wykłady z nią słuchało się z otwarta buzią. Chciało się jeszcze i jeszcze. Po spotkaniu z nią wiedziałam juz ze będzie moją przewodniczka po gwiazdach i planetach.
Monika
Kurs "Interpretacja Horoskopu" w którym uczestniczyłam przeprowadzony był w sposób profesjonalny a jednocześnie pełen luzu. Prowadząca astrolog jest osobą która szybko daje się polubić. Duża ilość wiedzy jaką przekazuje jest podzielona w przejrzysty, logiczny i spójny sposób - (...)
(czytaj dalej »)
Gosita
Wiedza którą ma Ania, nie tylko jest niesamowita ale i też jest ogromna ! W cudowny sposób opowiada o astrologii, tłumaczy zależności i przekazuje wiedzę. Po Astro Szkole można się spodziewać jednego w życiu - jak się tylko skończą wykłady będziesz z niecierpliwością czekać na (...)
(czytaj dalej »)
Agnieszka
Uwielbiam zajęcia Ani! Nie zawsze wiedza idzie w parze z umiejętnością jej sprzedania, ale u Ani obie te rzeczy idą ramię w ramię! Swą ogromną wiedzę podaje w sposób lekki, z poczuciem humoru ale i bardzo merytorycznie. Gorąco polecam zajecia w DarAstro jeśli jesteście zainteresowani (...)
(czytaj dalej »)
Joanna
Bardzo ciekawa rozmowa.. Pani Ania nie tylko przedstawia mapę możliwości ale przede wszystkim uświadamia w wielu kwestiach na które wcześniej nie zwracało się uwagi.. Niesamowita energia! Konsultacja przeprowadzona na "luzie" ale bardzo merytorycznie. Polecam każdemu! 😊🤗
Aleksandra
Czy ten facet jest odpowiedni? Kiedy zajść w ciąże, albo kiedy bardziej uważać żeby nie zajść 😂 Czy ta praca jest odpowiednia? Kiedy założyć działalność? Jaki jest mój (...)
(czytaj dalej »)
Helena
Kiedy nie masz pewności w którą stronę pójść.., czy teraz jest dobry czas na zmianę…Na te i wiele innych pytań pomoże Ania. Bardzo trafnie i w punkt dojdziecie do sedna sprawy. Niejednokrotnie patrzymy tylko z jednej perspektywy. A gdyby tak spojrzeć jakby z góry i zobaczyć wszystkie (...)
(czytaj dalej »)
Ewa
Profesjonalna sesja, u mnie 3,5 h. wiele sie dowiedzialam o sobie i swoich mocnych stronach. pomogła w wyborze kierunku do rozwoju. 🙂 Ania ma niesamowita wiedzę i potrafi opowiadać (...)
(czytaj dalej »)
Wojciech
Pełen profesjonalizm!! Polecam z ręką na sercu. Poza tym Ania, oprócz tego, że jest świetnym astrologiem, jest też wspaniałą kobietą!!
Oskar
Z pewnością warto porozmawiać i zobaczyć 🙂
Jadwiga
Nie wiem, co sprawiło mi większą radość — profesjonalne i bardzo interesujące czytanie mojego horoskopu, rozmowy o sprawach przeróżnych czy oglądanie Ani w swoim żywiole? Nigdy nie miałam styczności z astrologiem, ale chyba udało mi się trafić na prawdziwy diament! Polecam z (...)
(czytaj dalej »)
Małgorzata
Zawsze warto jest mieć mapę w ręku żeby iść przez życie, jeszcze jeśli jest ktoś, kto Ci powie jak ja odczytać to możesz czuć się spokojny i bezpieczny. Ja właśnie z taka mapa wyszłam od Ani. Zaopiekowana. Szczęśliwa . Spokojna. Ania doskonale zna się na astrologii widać, że (...)
(czytaj dalej »)
Tomasz
Dziękuję BARDZO Pani Aniu!!! 😀 Niesamowite jest to, co jest zapisane w Gwiazdach! Teraz śmielej idę przez życie i wiem dokąd!
Artur
Korzystam z usług astrologa od ponad 15 lat. W przypadku Ani wiedza i doświadczenie łączy się z jej dystansem, empatią i przyciągającą osobowością. Komu mogę to polecam
Paweł
Cóż mogę powiedzieć….szok, ale taki pozytywny!:) polecam! jeszcze raz dziękuję za cenne słowa! Wszystkiego Dobrego! 🙂
Sandra
Niesamowita osobowość ! 😊💫 Pełen profesjonalizm ! Polecam !(czytaj dalej »)
Tomasz
Jeśli trafiłeś / trafiłaś tu i zastanawiasz się nad sobą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Koniecznie musisz umówić się na sesję. Dostaniesz na niej wszystko to, czego potrzebujesz 🙂
Aja Iskra
Ten czas jest czasem zastanawiania się nad sobą… Czasem zmiany – przede wszystkim siebie… zmiany swojego myślenia, czucia, robienia… Czy zastanawialiście się nad tym… Nie nad tym – “co ja mogę zdobyć w tym świecie?”, tylko “CO JA MOGĘ DAĆ TEMU ŚWIATU?”, co ja mogę (...)
(czytaj dalej »)
Monika
Ciekawa, inspirujaca rozmowa.