Biznesowe Wyzwania

Masz wrażenie że Twoja firma nie rozwija się już tak dynamicznie jak kiedyś?

Nie jesteś pewny lojalności wspólnika?

Kontrahenci zalegają z płatnościami?

Analiza wyzwań przed którymi stanął Twój biznes

Jeśli posiadasz własny biznes lub jesteś członkiem zarządu, skomplikowane problemy to Twój chleb powszedni. Bycie przedsiębiorcą i liderem to dużo trudniejsze zadanie, niż mogłoby się wydawać z zewnątrz. Szczególnie, gdy każdy dzień wypełniony jest “gaszeniem pożarów” i nie wiadomo co jeszcze wydarzy się za chwilę.


To wszystko może powodować stan zagubienia i niepewności. Nieprzespane noce, stres, obniżenie nastroju i motywacji do pracy. 

Nie musi tak być. Biznes tak jak wszystko na tym świecie posiada swój rytm i cykle rozwojowe. Warto przyjrzeć się temu z bliska i zoptymalizować działania, tak aby były maksymalnie dostosowane do sytuacji, w której znajdujesz się Ty oraz Twoja firma.

Może warto zastanowić się nad zmianą przedmiotu działalności? A może nad przeniesieniem biznesu do sieci? Jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku?

Dzięki narzędziom astrologicznym otrzymasz szczegółową analizę sytuacji:

 • Co się dzieje i dlaczego? – z Tobą i Twoją firmą
 • Kiedy to się skończy? – prognozy na najbliższe tygodnie, miesiące, a nawet lata
 • Co możesz zrobić? – jakie działania są aktualnie najbardziej optymalne
 • Jak możesz przygotować się na następne wyzwania? – analiza potrzeb i możliwości

Problemy finansowe pewnej spółki budowlanej

 

Na początku 2020 roku poprosił mnie o konsultację Pan Stefan, który bardzo chciał się dowiedzieć, kiedy skończą się jego kłopoty finansowe. Od ponad 20 lat prowadził on dobrze prosperującą spółkę budowlaną, jednak od kilku miesięcy zmagał się z problemami powstałymi wskutek opóźnień w płatnościach przez zleceniodawców. Wskutek tych opóźnień nie mógł w terminie realizować swoich zobowiązań wobec podwykonawców, co niezmiernie go stresowało, gdyż jego firma słynęła do tej pory z solidności i terminowego realizowania wypłat.

Analiza kosmogramu Pana Stefana wykazała, że tematy związane z zarabianiem pieniędzy podlegały w tamtym czasie wpływowi trudnej opozycji Saturna tranzytującego właśnie sektor “wartości”. Objawia się to zazwyczaj tym, że przez kilka miesięcy mamy mniej pieniędzy do dyspozycji niż normalnie.

Obecność Plutona natomiast wskazywała, że sprawa jest poważna i, że należy liczyć się również z koniecznością transformacji w formie pozyskiwania dochodów, a nawet z koniecznością daleko idącej reorganizacji w Spółce.

Astrologiczne sygnifikatory wskazywały również wyraźnie, iż mamy do czynienia z działaniami w jego firmie ukrytego wroga, najprawdopodobniej jednego ze wspólników.

Sprawę ratował fakt, że do wierzchołka sektora “wartości” powoli zbliżał się Jowisz, co dawało szansę na szybkie zasypanie finansowego dołka gdyż Jowisz słynie z tego, że “daje dużo”.

Pan Stefan, przeprowadził w firmie dyskretne śledztwo, które wykazało, że istotnie jeden z jego wspólników część należności od kontrahentów odprowadzał na swoje konto, a nie na konto spółki, z czego on się potem niejako “zapominał” rozliczyć z pozostałymi wspólnikami.

Dzięki uzyskanej wiedzy Pan Stefan miał świadomość, gdzie należy szukać przyczyny problemów, jak długo one potrwają oraz miał szansę szybkiego wdrożenia czynności zapobiegających dalszemu rozwojowi sytuacji w niekorzystnym dla Spółki kierunku.

Historia Pana Stefana nie odosobniona – spotykam się z podobnymi problemami regularnie. Ponieważ oprócz wiedzy astrologicznej posiadam duże – ponad 28-letnie doświadczenie w pracy w biznesie, doskonale wiem jak połączyć te umiejętności dla celów wsparcia zarządzania i optymalizacji procesów decyzyjnych w firmie. Świadomość istniejących mechanizmów zazwyczaj umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.

Dzięki narzędziom astrologicznym określę optymalny kierunek rozwoju Twojej firmy,
z uwzględnieniem Twojego horoskopu urodzeniowego

 • Pomogę Ci zrozumieć, skąd biorą się trudności, jak długo potrwają, co możesz z nimi zrobić dzisiaj i jak zabezpieczać się na przyszłość
 • W razie stagnacji, przeanalizuję, co pomoże Ci rozruszać biznes na nowo
 • Wytłumaczę siły oddziałujące na Ciebie i Twoją firmę, abyś mógł(a) świadomie podejmować decyzje i sterować swoim biznesem

Cena

Konsultacja 1h – 450 zł

Miejsce i przebieg konsultacji

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub online.

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji.

Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, wskazane jest nagrywanie przebiegu sesji.

Jakich informacji potrzebuję

W przypadku osób fizycznych:

 • Datę urodzenia (z miejscem i godziną) osób decyzyjnych w firmie
 • Datę rozpoczęcia działalności gospodarczej. 

W przypadku osób prawnych:

 • Daty urodzenia (z miejscem i godziną) osób decyzyjnych w firmie, 
 • Datę podpisania umowy spółki,
 • Datę rejestracji przedsiębiorstwa.

Bez względu na to z jakimi wyzwaniami aktualnie się borykasz, masz teraz możliwość aby:

 • spojrzeć na przyczyny swojej sytuacji “od podszewki “
 • podjąć właściwe decyzje w oparciu o pełen zakres informacji
 • uniknąć ryzykownych działań, które pozornie zdają się mieć sens

Sprostaj zawodowo-biznesowym wyzwaniom na innym poziomie niż dotychczas

O MNIE

Astrologią zajmuję się właściwie od zawsze… Już jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na migające na niebie gwiazdy, zastanawiając się: "Czy ktoś tam mieszka?" Bardzo szybko zauważyłam jak wielki wpływ na ludzi oraz na całe życie na ziemi mają chociażby fazy księżyca. Zaczęłam zgłębiać tę wiedzę. W ten sposób astrologia stała się moim ukochanym zajęciem.

Opinie klientów

Magdalena
Cudowna Kobieta z pięknym wnętrzem, ogromna wiedza , mnóstwo pozytywnej energii i jasny czysty przekaz.... Piękne nuty dla każdego do zagrania ❣️ Polecam do skorzystania z wiedzy 💪
Klaudia
Wyjątkowe spotkanie, w którym poznałam siebie jeszcze bardziej i pozwoliło mi otworzyć jeszcze szerzej oczy. Wszystko w moich rękach. Dziękuję za taką wiedzę, mam nadzieję, że teraz pokieruje swoim życiem jeszcze lepiej dostając wskazówki. Dziękuję za czas i zaangażowanie.
Basia
Polecam, i to bardzo ☺️ Ania jest wspaniałą, ciepłą kobietą z ogromną wiedzą astrologiczną⭐️💫 z łatwością tłumaczy przesłanie naszych gwiazd w bardzo miłej atmosferze😍 warto się zatrzymać i posłuchać, dzięki Aniu🙏🏻
Barbara
Mega profesjonalistka a dodatkowo przemiła babeczka, tryskająca niesamowitą energią. Polecam każdemu kto chce zgłębić tajemnice swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Wioletta
Wspaniała atmosfera. Ogrom wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób z dużą dawką humoru 🙂 Z czystym sumieniem polecam każdemu! Wioletta
Karolina
Bardzo, bardzo polecam! Wcześniej nie miałam styczności z astrologią, a Ania bardzo klarownie mi wszystko objaśniła. To profesjonalistka przez duże „P”. Wszelkie informacje były trafione w punkt. Czułam jakby ktoś inny wypowiadał na głos moje myśli i emocje. Niesamowite przeżycie. (...)
(czytaj dalej »)
Weronika
Cieplo, fantastyczne umiejetnosci i holistyczne doswiadczenie Ani to niesamowite zrodlo wiedzy, ktore pomaga nadac sens wielu aspektom zycia, ktore do tej pory nie zawsze byly ze soba polaczone i wyjasnione w racjonalny sposob. Dzieki naszemu spotkaniu dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy o (...)
(czytaj dalej »)
Ela
Wszystko układa się tak jak Pani mówiła. Uwielbiam Panią
Alt Altowa
Kontakt z panią Anną , jak i cała konsultacja jest niezwykła!!! Pani ma wspaniałą energię, potrafi otworzyć oczy na wiele spraw, pokierować myśli na nowe tory i wyjaśnić wiele tematów. Sama byłam w tzw. "kropce", gdy decydowałam się na rozmowę; teraz, gdy większość się (...)
(czytaj dalej »)
Magda
Cudowna, pełna pozytywnej energii kobieta..wie jak zarazić chęcią do działania i jak przekazać nuty naszego życia... Idź , posłuchaj, zagraj według własnej melodii ale z nut planet.... Polecam każdemu po to żeby zrozumieć dlaczego
Tom
Bardzo cenna i inspirująca wiedza. Ania potrafi nawet najtrudniejsze technicznie zagadnienia omówić w taki sposób, że wszystko staje się jasne jak Słońce.
Dorota
Ten kurs zmienił moje postrzeganie rzeczywistosci.
Marek
Extra zajęcia, 2 a niekiedy 3 godzinne wykłady mijały nie wiedzieć kiedy. Super było to, że pracowaliśmy na swoich horoskopach, każdy mógł zrozumieć jak pracuje jego horoskop w kontekście omawianego na lekcji materiału. Świetna ekipa i super atmosfera.
Magda
Zajęcia na kursie pomogły mi odnaleźć moje życiowe przeznaczenie. Wcześniej nie wiedziałam co chcę robić w życiu, miotałam się od jednaj pracy do drugiej, traciłam czas w bezsensownych związkach. Teraz wreszcie wiem co i dlaczego jest dla mnie najlepsze.
Gosia
Niesamowite zajęcia, zaczęłam inaczej patrzeć na Świat...
Wojciech
Super kurs, ciekawie, treściwie, życiowo no i na wesoło. Super ludzie, nikt nie czuł się gorszy z powodu wieku, umiejętności czy wykształcenia. No i ta impreza na zakończenie kursu 😉
Aleksandra
Miałam przyjemność poznać Anie na warsztatach rozwojowych. Cudowna energią z burza loków na głowie. Wykłady z nią słuchało się z otwarta buzią. Chciało się jeszcze i jeszcze. Po spotkaniu z nią wiedziałam juz ze będzie moją przewodniczka po gwiazdach i planetach.
Monika
Kurs "Interpretacja Horoskopu" w którym uczestniczyłam przeprowadzony był w sposób profesjonalny a jednocześnie pełen luzu. Prowadząca astrolog jest osobą która szybko daje się polubić. Duża ilość wiedzy jaką przekazuje jest podzielona w przejrzysty, logiczny i spójny sposób - (...)
(czytaj dalej »)
Gosita
Wiedza którą ma Ania, nie tylko jest niesamowita ale i też jest ogromna ! W cudowny sposób opowiada o astrologii, tłumaczy zależności i przekazuje wiedzę. Po Astro Szkole można się spodziewać jednego w życiu - jak się tylko skończą wykłady będziesz z niecierpliwością czekać na (...)
(czytaj dalej »)
Agnieszka
Uwielbiam zajęcia Ani! Nie zawsze wiedza idzie w parze z umiejętnością jej sprzedania, ale u Ani obie te rzeczy idą ramię w ramię! Swą ogromną wiedzę podaje w sposób lekki, z poczuciem humoru ale i bardzo merytorycznie. Gorąco polecam zajecia w DarAstro jeśli jesteście zainteresowani (...)
(czytaj dalej »)
Joanna
Bardzo ciekawa rozmowa.. Pani Ania nie tylko przedstawia mapę możliwości ale przede wszystkim uświadamia w wielu kwestiach na które wcześniej nie zwracało się uwagi.. Niesamowita energia! Konsultacja przeprowadzona na "luzie" ale bardzo merytorycznie. Polecam każdemu! 😊🤗
Aleksandra
Czy ten facet jest odpowiedni? Kiedy zajść w ciąże, albo kiedy bardziej uważać żeby nie zajść 😂 Czy ta praca jest odpowiednia? Kiedy założyć działalność? Jaki jest mój (...)
(czytaj dalej »)
Helena
Kiedy nie masz pewności w którą stronę pójść.., czy teraz jest dobry czas na zmianę…Na te i wiele innych pytań pomoże Ania. Bardzo trafnie i w punkt dojdziecie do sedna sprawy. Niejednokrotnie patrzymy tylko z jednej perspektywy. A gdyby tak spojrzeć jakby z góry i zobaczyć wszystkie (...)
(czytaj dalej »)
Ewa
Profesjonalna sesja, u mnie 3,5 h. wiele sie dowiedzialam o sobie i swoich mocnych stronach. pomogła w wyborze kierunku do rozwoju. 🙂 Ania ma niesamowita wiedzę i potrafi opowiadać (...)
(czytaj dalej »)
Wojciech
Pełen profesjonalizm!! Polecam z ręką na sercu. Poza tym Ania, oprócz tego, że jest świetnym astrologiem, jest też wspaniałą kobietą!!
Oskar
Z pewnością warto porozmawiać i zobaczyć 🙂
Jadwiga
Nie wiem, co sprawiło mi większą radość — profesjonalne i bardzo interesujące czytanie mojego horoskopu, rozmowy o sprawach przeróżnych czy oglądanie Ani w swoim żywiole? Nigdy nie miałam styczności z astrologiem, ale chyba udało mi się trafić na prawdziwy diament! Polecam z (...)
(czytaj dalej »)
Małgorzata
Zawsze warto jest mieć mapę w ręku żeby iść przez życie, jeszcze jeśli jest ktoś, kto Ci powie jak ja odczytać to możesz czuć się spokojny i bezpieczny. Ja właśnie z taka mapa wyszłam od Ani. Zaopiekowana. Szczęśliwa . Spokojna. Ania doskonale zna się na astrologii widać, że (...)
(czytaj dalej »)
Tomasz
Dziękuję BARDZO Pani Aniu!!! 😀 Niesamowite jest to, co jest zapisane w Gwiazdach! Teraz śmielej idę przez życie i wiem dokąd!
Artur
Korzystam z usług astrologa od ponad 15 lat. W przypadku Ani wiedza i doświadczenie łączy się z jej dystansem, empatią i przyciągającą osobowością. Komu mogę to polecam
Paweł
Cóż mogę powiedzieć….szok, ale taki pozytywny!:) polecam! jeszcze raz dziękuję za cenne słowa! Wszystkiego Dobrego! 🙂
Sandra
Niesamowita osobowość ! 😊💫 Pełen profesjonalizm ! Polecam !(czytaj dalej »)
Tomasz
Jeśli trafiłeś / trafiłaś tu i zastanawiasz się nad sobą, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Koniecznie musisz umówić się na sesję. Dostaniesz na niej wszystko to, czego potrzebujesz 🙂
Aja Iskra
Ten czas jest czasem zastanawiania się nad sobą… Czasem zmiany – przede wszystkim siebie… zmiany swojego myślenia, czucia, robienia… Czy zastanawialiście się nad tym… Nie nad tym – “co ja mogę zdobyć w tym świecie?”, tylko “CO JA MOGĘ DAĆ TEMU ŚWIATU?”, co ja mogę (...)
(czytaj dalej »)
Monika
Ciekawa, inspirujaca rozmowa.