Emigracja

Czujesz, że nie możesz zrealizować swojego potencjału? Masz wrażenie, że to nie jest kraj dla Ciebie? Zastanawiasz, się nad wyborem swojego nowego miejsca do życia? Zobacz jak mogę Cię wesprzeć w wyborze.

Decyzje związane z wyborem miejsca do życia, są jednymi z najbardziej stresujących i obciążających psychicznie.

Dotyczą one przecież nie tylko Ciebie, ale i Twojej rodziny i innych osób. Podejmowanie decyzji, które wpływają na całe nasze życie nie jest łatwe.

Musimy rozważyć wiele okoliczności „za” i „przeciw” takich jak np: kwestie aklimatyzacji w nowym otoczeniu przez siebie i dzieci, konieczność nauki nowego języka, przystosowanie się do nowego klimatu czy też nowych zwyczajów, przeanalizowanie emocjonalnych kosztów rozstania z rodziną…

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrokartograficznym, astrolog jest w stanie znaleźć nowe optymalne miejsce do życia zarówno dla konkretnej osoby jak i dla rodziny.
  2. Jeżeli wybór nowego miejsca został już dokonany przez życie, astrolog może podpowiedzieć z jakimi wyzwaniami trzeba będzie się zmierzyć, jakie sfery życia zostaną w skutek emigracji wzmocnione, a jakie osłabione.
  3. Możliwe jest zbadanie czy dane miejsce będzie korzystne dla naszych finansów, zdrowia, twórczości czy relacji.
  4. Analiza astrologiczna będzie pomocna w poszukaniu rozwiązań ułatwiających aklimatyzację w nowym miejscu Zarówno nam, jak i naszemu partnerowi czy dzieciom.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 2-3 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które pomogą Ci wybrać właściwe miejsce do życia dla Ciebie i Twoich najbliższych, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję