Jak znaleźć właściwego partnera?

Spotykają Cię kolejne miłosne rozczarowania? Ciągle trafiasz na nieodpowiednie osoby? Zastanawiasz się co robisz nie tak? Zobacz jak naprawić swoje błędy.

Wydawałoby się, że w dobie „Tindera” znalezienie właściwego partnera nie powinno nastręczać żadnych trudności. W w końcu „oferta rynkowa” jest tak obszerna…Szukamy, szukamy i ciągle to nie jest „TO”. Często zazdrościmy osobom, które mają talent do związków, mamy wrażenie, że innym przychodzi to dużo łatwiej niż nam, że mają więcej szczęścia…

No cóż bywa i tak… ale czasem, po prostu tylko nam się tak wydaje. Większość z nas niestety musi doświadczyć w życiu przynajmniej jednej uczuciowej porażki.

Rzeczywiście istnieją osoby o tak harmonijnie obsadzonym sektorze partnerstwa w horoskopie, że każdego rodzaju partnerstwo – prywatne i biznesowe, zawsze i wszędzie im się udaje.

Jeżeli jednak nie należysz do tych nielicznych szczęściarzy i masz wrażenie, że każdy kolejny Twój związek jest jeszcze większą porażką niż poprzedni – to warto przyjrzeć się konstrukcji Twojego kosmogramu, tak aby zidentyfikować przyczynę problemu i znaleźć odpowiednie remedium.

Przyczyny „braku szczęścia w miłości” są naprawdę bardzo różne i czasami bardzo nieoczywiste.

 

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, jestem w stanie zidentyfikować i zrozumieć, głębsze podłoże i przyczynę pojawiania się w Twoim życiu problemu braku lub nieudanych związków uczuciowych.
  2. Jestem w stanie określić, czy problem jest przejściowy, czy też wynika ze stałych czynników widocznych w horoskopie.
  3. Mogę podpowiedzieć kiedy pojawi się optymalny czas na relację i jaki typ partnera będzie dla Ciebie optymalny. Jest to szczególnie ważne, w przypadku zakodowanych w naszym kosmogramie sprzecznych oczekiwań wobec partnera.
  4. W niektórych przypadkach, może istnieć sytuacja, że nasze miejsce zamieszkania nie jest korzystne dla budowania związku – wtedy możliwe jest znalezienie optymalnego dla nas w tym zakresie miejsca, o ile oczywiście sytuacja życiowa umożliwia zmianę miejsca zamieszkania.
  5. Świadomość istniejących mechanizmów często umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  6. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

 

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok.2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy z odnalezieniem swojej życiowej bądź zawodowej drogi zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję