Kryzys wieku średniego

Masz wrażenie, że doszedłeś w życiu do ściany? A może przychodzi Ci do głowy, że już nic ciekawego się nie wydarzy, że wszystko co najlepsze już za Tobą? A może chcesz coś zmienić, a brakuje Ci odwagi? Dowiedz się jak mogę Ci pomóc.

Kryzys wieku średniego jest częstym tematem dowcipów, mniej lub bardziej zabawnych żartów i ironicznych komentarzy.

Zazwyczaj zaczyna się on około 36, 37 roku życia, a kończy w okolicy 43 roku życia, chociaż skutki wywołanego nim zamieszania mogą trwać znacznie dłużej.

Jest to czas kiedy dokonujemy oceny naszego poziomu zadowolenia z życia, pracy, statusu finansowego, relacji. To moment niekiedy bolesnych rozliczeń- na ile zrealizowaliśmy nasze życiowe plany, czy spełniły się nasze marzenia i oczekiwania. Zaczyna do nas docierać, że czas upływa, że pewnych rzeczy możemy już w życiu nie zrobić. Często pojawia się głębokie rozczarowanie obecnym życiem, powodujące silną potrzebę zmian i swego rodzaju „nadrobienia zaległości”.

Bardzo często kryzysowi wieku średniego towarzyszy wypalenie zawodowe bądź uczuciowe. Znacząco zwiększa się w tym czasie ilość rozstań i rozwodów, nawet wśród wieloletnich par do tej pory całkiem zgodnie żyjących par.

Dlaczego tak się dzieje?

Z astrologicznego punktu widzenia odpowiedź jest bardzo prosta. W tym czasie doświadczamy największego w skali całego życia, zmasowanego ataku trudnych tranzytów planet pokoleniowych.

Dlaczego niektóre osoby kryzys dotyka bardziej, a niektóre mniej?

Im bardziej nasze planety osobiste w kosmogramie urodzeniowym „podłączone” są pod planety pokoleniowe, tym bardziej dramatyczny przebieg ma tzw „kryzys wieku średniego”. Dzieje się tak z tego względu, iż u tych osób kwadratura np. Plutona, która przechodzą w danym czasie wszyscy rówieśnicy tej osoby, u niej dodatkowo aspektuje planetę osobistą. Na planie realnym objawia się jako chęć dramatycznej transformacji dotychczasowego stylu życia, partnera, pracy – przedmiot zmiany będzie zależał od tego, sygnifikator jakiej sfery życia dotknięty jest trudnym tranzytem.

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, jestem w stanie określić, jak długo mniej więcej dana sytuacja będzie trwała i jakie niesie zagrożenia.
  2. Możliwe jest określenie w jakim stopniu zostaniemy dotknięci kryzysem wieku średniego oraz jakie dokładnie sfery życia zostaną w związku z nim przetransformowane.
  3. Jeżeli żyjemy w związku, zbadanie horoskopów obojga partnerów oraz horoskopu wspólnego związku, tzw. horoskopu kontaktowego umożliwi nam lepszą ocenę sytuacji i perspektyw danej relacji.
  4. Świadomość istniejących mechanizmów często umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  5. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które pomogą Ci przejść przez ten kryzys w najlepszy dla Ciebie sposób, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję