Rozwód

Twój Małżonek Cię zawiódł? Już mu nie ufasz? Zastanawiasz się czy to już czas na rozwód, czy może warto jeszcze dać sobie szansę? Zastanawiasz się co zrobić? Czy masz szansę poukładać sobie życie na nowo? Zobacz jak mogę Cię wesprzeć.

Rozpad małżeństwa, jest obok doświadczenia śmierci jednym z najbardziej traumatycznych wydarzeń w życiu.

Niezależnie od tego co jest przyczyną klęski relacji – zdrada, zmęczenie materiału, niezgodność charakterów, problemy finansowe czy zdrowotne, ingerencja w związek osób trzecich – rozpad relacji zawsze wywołuje ekstremalnie trudne emocje i wielki ból. Musimy często zmierzyć się ze świadomością, że nie tylko nasza miłość poniosła klęskę, ale i nasze życiowe plany legły w gruzach…

Temat komplikuje się dodatkowo, jeżeli posiadamy dzieci, szczególnie małoletnie, aczkolwiek i dla dorosłych dzieci rozpad związku rodziców potrafi być naprawdę traumatycznym przeżyciem.

Jeżeli jesteśmy w stanie dogadać się z partnerem w kwestii opieki nad nimi, to już jest połowa sukcesu. Często jednak trudno nam lub partnerowi nie ulec pokusie manipulacji dziećmi dla postawienia siebie w lepszym świetle…

Często zadajemy sobie pytanie co dalej? Co mam dalej robić? Jak przyzwyczaić się do życia na nowych zasadach? Czy jeszcze ułożę sobie życie? Czy dam sobie radę finansowo? Jak poradzę sobie z rolą samodzielnego rodzica?

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, jestem w stanie odpowiedzieć na większość tych pytań i doradzić możliwie najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie.
  2. Jestem w stanie określić jak długo mniej więcej będzie trwała konfliktowa sytuacja i czy, ew jakie niesie dla nas zagrożenia.
  3. Mogę pomóc w identyfikacji zarówno płaszczyzn porozumienia, jak i płaszczyzn konfliktu, tak aby przejść przez trudną sytuację w optymalny sposób,
  4. Postaram się doradzić najlepszy możliwy w danej sytuacji sposób podziału opieki nad dziećmi z uwzględnieniem ich potrzeb i interesów.
  5. Świadomość istniejących mechanizmów zachowań ludzkich, często umożliwia uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  6. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej, nie zastępuje jednak niezbędnej w tym przypadku pomocy prawnej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 1-2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które podpowiedzą Ci jak możesz wyjść z tej trudnej sytuacji w najlepszy sposób, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję