Samotność

Nie masz nikogo? Czujesz się samotny? A może jesteś w związku i też towarzyszy Ci to uczucie? Chcesz zmienić coś w swoim życiu, a nie bardzo wiesz jaki? Wszystko można zmienić, warto jednak mieć świadomość swoich mocnych i słabych stron. Jeżeli masz ochotę popracować z tymi tematami - napisz :)

Wielu nas okresowo doświadcza uczucia osamotnienia… Niektórym z nas uczucie samotności towarzyszy przez dużą część życia, a niekiedy nawet przez całe życie…

Poczucie samotności to nie to samo, co delektowanie się słodkimi chwilami w odosobnieniu, gdy po intensywnym dniu mamy wreszcie chwilę spokoju dla siebie. Samotność nie jest dobrowolnym odosobnieniem. Nie zawsze nawet wiąże się z fizycznym odosobnieniem – wiele osób skarży się na tzw. samotność w tłumie, czy też czuje się samotna, pomimo obecności członków rodziny. Dlaczego tak się dzieje?

Temat jest dość skomplikowany. Kwestia poczucia samotności w naszym życiu, może się pojawiać w różnych odsłonach – może być to uczucie okresowe – wynika ono wtedy z trudnych tranzytów. Konfiguracjami skłaniającymi do izolacji są głównie koniunkcje i napięciowe aspekty Saturna, Neptuna i Plutona. Z punktu widzenie obserwatora zewnętrznego, taki tranzyt będzie wyglądał dość podobnie – tracimy z kimś kontakt, bliska nam do tej pory osoba ucieka od świata, izoluje się, staje się „dziwna”… Odmienne będą jednak wewnętrzne motywacje takiej osoby.

Z inną sytuacją będziemy mieli do czynienia, gdy tendencje samotnicze wynikają z konstrukcji horoskopu urodzeniowego danej osoby. Wtedy będzie to po prostu rys jej charakteru i w zależności od aktualnych konfiguracji planetarnych, będzie on mniej lub bardziej widoczny.


Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, możliwe jest określenie czy w konkretnej sytuacji mamy do czynienia z tendencją przejściową, czy raczej poczucie samotności będzie, na różne sposoby, towarzyszyć nam przez całe życie.
  2. Jeżeli dojmujące poczucie samotności jest efektem aktualnych niesprzyjających tranzytów planet, jestem w stanie określić, jak długo mniej więcej dana sytuacja będzie trwała i jakie niesie zagrożenia.
  3. Możliwe jest zbadanie czy nasze aktualne miejsce zamieszkania nie pogłębia czasami problemu samotności oraz poszukanie bardziej sprzyjającego, o ile zaistnieje taka konieczność i jest taka możliwość w przypadku konkretnej osoby.
  4. Zazwyczaj pomocna bywa również analiza w jaki sposób kluczowe osoby z naszego otoczenia na nas wpływają. Czy są nam oni w stanie pomóc w naszych problemach, czy raczej będziemy musieli radzić sobie sami? Analiza astrologiczna będzie pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.
  5. Musimy oczywiście pamiętać, iż analiza astrologiczna nigdy nie zastępuje terapii medycznej i nie to jest jej celem.

 

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.


Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.


Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.


Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.
Umów się na sesję