WODNIK – prognoza na 2022

Wodniczki z I dekady znaku mogą się już definitywnie uwolnić od hamujących wpływów Saturna, wpływy te mogły być szczególnie dokuczliwe z tego względu, że jednocześnie władca Waszego znaku Uran pchał Was mocno do działania i podsuwał coraz to nowe, często szalone pomysły, a ponury Saturn notorycznie wylewał kubeł zimnej wody na Wasze kreatywne głowy.
Teraz te sprzeczne wpływy nie będą Was już dotykać, możecie wreszcie planować nowe ekscytujące dzieła.
Dla Wodników z II dekady znaku, zeszły rok mógł być trudny ze względu na to, że ich Słońce podlegało wpływowi Saturna oraz kwadratury Urana. Wpływ tych planet wnosi w nasze życie wiele sprzeczności.
Uran to Rewolucjonista, a Saturn to Główny Hamulcowy, tak więc starcie tych dwóch czynników często w naszym życiu się realizuje się jako start/stop, chcemy ruszyć, mamy pomysły itp, ale okoliczności nie sprzyjają, pojawiają się jakieś trudne do wyjaśnienia przeszkody.
Te sprzeczne wpływy na szczęście powoli się kończą – wiosną Saturn przesuwa się już w kierunku III dekady znaku, tak więc Wodniki z II dekady będą wreszcie mogły trochę ruszyć z miejsca, jednak ze względu na nadal silny wpływ kwadratury Urana, lepiej gdyby wystrzegały się szczególnie szalonych i odjechanych decyzji. Zamiast się przeprowadzać na koniec świata, może przemalujcie mieszkanie.
Rozważnie podejmujcie decyzje i dobrze się zastanówcie zanim rzucicie pracę czy partnera.
Druga część roku będzie dla Was dużo lepsza, jednak póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość – szczególnie lato może przynieść wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.
W drugiej połowie roku, gdy Jowisz wkroczy do znaku Barana pojawią się w Waszym życiu korzystne okazje, warto z nich skorzystać. Powinny się też nieco poprawić Wasze nastroje.
Wodniki z III dekady  niestety nadal będą podlegały dyscyplinującym wpływom Saturna.
Saturn to Strażnik Porządku, więc warto w tym czasie przestrzegać reguł, przepisów prawa, nie wdawać się w żadne podejrzane biznesy, ani transakcje.
Warto zwrócić też uwagę na swoje zdrowie i kondycję fizyczną oraz psychiczną. Tranzyty te bywają bardzo przydatne do podejmowania decyzji o podjęciu regularnych treningów.
Umów się na sesję