Żałoba

Straciłeś bliską osobę? Masz wrażenie, że Twoje życie się zawaliło? Nie potrafisz sobie poradzić po stracie? Być może będę w stanie pomóc Ci poradzić sobie w tej sytuacji...

Chwila, w której dowiadujemy się o śmierci bliskiej nam osoby, jest prawdopodobnie najbardziej stresującym I najbardziej brzemiennym w skutki wydarzeniem życia.W taki chwilach trudno zachować spokój…

Kłębią się naszej głowie setki negatywnych myśli, budują się negatywne scenariusze… Pojawia się strach o przyszłość, o to jak sobie poradzimy bez tej osoby.

Często zastanawiamy się wręcz jaki jest sens naszego dalszego życia, skoro naszej ukochanej osoby już z nami nie ma… Mamy wrażenie że świat się kończy, a my jesteśmy jednym wielkim kłębkiem bólu…

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Astrologia pozwala na spojrzenie na sprawy z pogranicza życia i śmierci w sposób wyważony i nieco bardziej filozoficzny. Pozwala odnaleźć głębszy sens każdego doświadczenia, również doświadczenia śmierci.
  2. Możliwe jest również określenie jak długo mniej więcej będzie trwała żałoba.
  3. Możesz uzyskać pomoc, która będzie wsparciem w określeniu dalszej ścieżki Twojego życia w okresie żałoby i po nim.
  4. Analiza astrologiczna będzie pomocna w poszukaniu rozwiązań ułatwiających dostosowanie się do aktualnej sytuacji życiowej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.

Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.

Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.

Czas oczekiwania na konsultację:

  • 1-2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

Jeśli szukasz informacji które mogą Ci pomóc w poradzeniu sobie z tak trudnym doświadczeniem jak utrata bliskiej osoby, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

Umów się na sesję