Zdrada

Twój Partner Cię zawiódł? Masz problem z zaufaniem? A może to Ty czujesz, że nie jesteś już w stanie funkcjonować w dotychczasowym związku? Zastanawiasz się co zrobić? Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić.

Wielu z nas przynajmniej raz w życiu musiało się zmierzyć z problemem zdrady. Jest to jedno z najbardziej przykrych i bolesnych doświadczeń. Ponieważ rozmawiam z ludźmi stojącymi „po obu stronach barykady”, zdaję sobie sprawę, jak bardzo ten temat jest bolesny i trudny.

Co więcej zazwyczaj jest on traumatyczny dla obu stron i zdradzanego i tego, który zdradza. Niewiele osób podchodzi do tego tematu lekko i bezrefleksyjnie – zazwyczaj obie strony bardzo cierpią. Nie chodzi mi bynajmniej o usprawiedliwianie jakichkolwiek nieuczciwych zachowań, a jedynie o pokazanie złożoności problemu.

Zdrada może mieć bardzo różne podłoże, niekiedy jest związana z wypaleniem uczuć pomiędzy partnerami, niekiedy wchodzą w grę dużo bardziej skomplikowane motywacje…

Twój partner/partnerka Cię zdradza? A może to Ty czujesz, że nie jesteś już w stanie funkcjonować w dotychczasowym „układzie”? Miłość życia czy tylko chwilowe zauroczenie?


Jak mogę Ci pomóc?

  1. Dzięki technikom astrologicznym, jestem w stanie określić, głębsze podłoże pojawienia się w relacji problemu zdrady.
  2. Jestem w stanie określić jak długo mniej więcej dana sytuacja będzie trwała i czy, ew jakie niesie zagrożenia dla dotychczasowego związku.
  3. Zbadanie horoskopów obojga partnerów oraz horoskopu wspólnego związku, tzw. horoskopu kontaktowego umożliwi nam lepszą ocenę sytuacji i perspektyw związku.
  4. Świadomość istniejących mechanizmów często umożliwia złagodzenie skutków kryzysu i uniknięcie wielu pochopnych decyzji.
  5. Analiza astrologiczna zawsze jest pomocna w poszukaniu optymalnych rozwiązań ułatwiających zmianę lub dostosowanie się do sytuacji życiowej.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych – kliknij ikonkę na dole strony.

Miejsce konsultacji:

Konsultacji udzielam w moim gabinecie w Poznaniu lub zdalnie za pośrednictwem Skype, Telegram, Webex lub inny komunikator.

Jak wygląda konsultacja?

Staram się, aby konsultacja przebiegała w rzeczowej acz miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Nie ma ona charakteru programującego, nie mam też w zwyczaju nikogo straszyć, ani snuć katastroficznych wizji. Nie jestem wróżką, ani jasnowidzem. Nie zdejmuję „uroków” ani „klątw”. Na spotkaniu skupiamy się w pełni na dogłębnej analizie istniejącego problemu oraz poszukiwaniu optymalnego w danej sytuacji rozwiązania czy też rozwijaniu istniejących wątpliwości.

Ze względu na bardzo dużą ilość informacji, dobrze jest nagrywać przebieg sesji.


Jakich informacji potrzebuję?

W celu sporządzenia horoskopu niezbędne jest przedłożenie dokładnej daty urodzenia z miejscem i godziną.


Cennik konsultacji:

Wycena konsultacji dokonywana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wagi problemu, który ma zostać rozwiązany. Stawka: 300 zł/h.


Czas oczekiwania na konsultację:

  • ok. 2 tygodnie,
  • W przypadku konieczności wykonania usługi ekspresowej prośba o kontakt.

 

Jeśli szukasz informacji które pomogą Ci w kryzysie spowodowanym przez zdradę, zapisz się na sesję za pośrednictwem formularza poniżej:

[wpforms id=”753″ title=”false” description=”false”]

Umów się na sesję